Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Xbox 360 vagy a Ps3 a jobb?

Az Xbox 360 vagy a Ps3 a jobb?

Figyelt kérdés
Grafikailag, gyorsaságban, stb... És melyikhez gyártanak több játékot?

2012. szept. 22. 19:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A wiki-re nem mondanám hogy hülyeség mert ha mondjuk megnézed a Fallout 3 vagy a TES.Skyrim wiki-t elég konkrét nem hinném hogy máshol egy helyen lehetne-e találni a játékokról ilyen sok konkrétumot és segítséget a wiki célja a tájékoztatás amellett le kell tudni vonni belőle a konzekvenciát és akkor nincs probléma,ezér is kell néha a fórumon is olvasgatni a konzol tulajok véleményeit és esetleg ott feltenni a kérdéseket.Én megmondom őszintén az MGS4 miatt vettem meg a PS3-at mert az egy igazi A+ játék,az Uncharted-et meg ne emlegesse senki mert a karakter olyan hülyén mozog mint a csípőficamos vízisikló én voltam katona és ha harci szimuláción valaki így mozgott volna szerintem az egész század a lábát is le fosizta volna a röhögéstől.
2012. szept. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
10%

XBOX 360 jobb mert:

1.szebben néz ki

2.jobb a kontroller

3.jobb az alap képarnyő

4.több jó játék jön rá

2012. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ja és a lényeg lemaradt az Xbox360 minden játékot 1080p-ben tud nyomni mert felkonvertálja a játékokat a 720p-ből is 1080p hoz ki. A PS3 csak azt a játékot nyomja 1080p-ben ami támogatja ezt a formátumot a többi csak 720p-be fut.
2012. szept. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Lázár Péter ***** válasza:
szerintem ps3, mert olyan exkluzív játékok jönnek rá mint uncharted, god of war, killzone, resistance, little big planet stb. Grafika ugyanaz játszottam mindkettővel ugyanolyan tv-n. És ingyen multi, ami az xbox-nál évi 10 kiló.
2012. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Innen is látszik hogy gyerek vagy kedves utolsó a kiló a száz forintos elnevezése a ropi az ezresé.Az "ugyanolyan" márkájú TV-t meg senki sem látott és ajánlom a szem orvost most már elég profik hazánkban is megnézik a szemedet és ajánlanak megoldást.A 720p és az 1080p között van különbség ha valótlant állítasz legalább profi módon tedd ezt a dumát csak egy se gg nyalja be.
2012. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Lázár Péter ***** válasza:
Bocs akkor ropi. Ha már ilyen okos vagy!
2012. szept. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Lázár Péter ***** válasza:

Te nagyon fain gyerek vagy!

Főleg hogy a kérdésre válaszoltál!!!

2012. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Csak le metszettem a butaság vezértollait nehogy szárnyra kapjon.Egyébként a kérdésre is válaszoltam a grafikát illetően csak el kéne olvasni.Azt is leírtam hogy én mindkét konzollal rendelkezem nehogy elfogultsággal vagy fanboykodással vádoljanak.Szeretem mindkettőt mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai és mivel 5 évre tervezték őket bőven kiszolgálták az idejüket megérettek a cserére.
2012. szept. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Lázár Péter ***** válasza:
oké csak elkezdtél írni és máris mintha háborút akartál volna!
2012. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Azt általában szemtől szembe vívják és nem szóval mert az csak egymás sértegetése.Én objektív vélemény szeretnék mondani a konzolokról hogy lássák a gépek előnyeit és korlátait is.ez olyan mint zenében Guns N'Roses vagy ATB mindkettő kiváló csak a stílus más.
2012. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!