Xbox vagy a Ps3 a jobb?

Figyelt kérdés
És mi a különbség a chippeltetés és a flashelés között? Egyáltalán megéri valamelyiket csinálni egy konzollal?

2012. okt. 14. 14:41
 1/7 anonim válasza:

Én úgy tudom ps3-mat nem tudod flashelni!

A flashelés és chippelés ugyanaz!

2012. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Külön gratulálnék az utolsónak!


A chippelés az, amikor megnyitják a gép borítását, és egy általában valamilyen mikrokontroller alapú kapcsolást építenek vele össze. Garanciális konzol ez esetben elveszti a garanciáját.

Flashelésnél pedig egy memóriachip programját írják felül valamilyen módosított változatával. Ennél a módszernél többnyire megmarad a garancia, ha az eredeti program visszaállítható.


Mindkét módszer általában arra irányul, hogy másolt lemezeket is elfogadjon a gép.

2012. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A PS3 jobb, és nem vagyok ps3 fan!

3D támogatás,blu ray stb...!

Nekem Wii-m van,és nem kéne a másik kettő,de hardverileg a legjobb a ps3! A 3 konzol közül a legtovább maradhat a piacon versenyképesen!

2012. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

chipelés=hardveres

Flashelés=szoftveres

2012. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van Xboxom és PS-em is, strapabírósággal kapcsolatban nem tudok semmit mondani, egyikkel sem volt még problémám.

Grafikailag szemmel semmi döntő különbséget nem látni.

A PS3 online nálam lagol, valamint volt, hogy sok-sok héten át nem lehetett használni a Networkot, mert feltörték. Xbox Live Gold fizetős, viszont tökéletes, lagmentes. (Ha valóban akarsz online játszani ez megér évi 8000-et.)

Ami még az Xbox mellett szól, hogy a kontrollere rezgéssel sokkal jobban átadja a játékot. (Pl. CoD-ban a fegyverek ereje szerintem sokkal jobban átjön.)

Tehát véleményem szerint Xbox.

2012. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az xbox 360 szintje egyenlő a ps2-ével. Azért is mert a

mindkettőben DvD meghajtó van. Egyébként a ps3 lejátszik 3D-t és HD-t is de az x 360 nem. A ps3 egy sokkal több oldalúbb gép. És a store is sokkal szebb és rendezzetebb mint live. Ui.: a sony jobb a microsoft-nál!

2012. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az Xbox360-hoz tölthető Energizer akkuk vannak már 4éve(2400mA)nagyon jól bírják,töltővel együtt vettem és 2 pár aksival.

Xbox360Slim-nek hívják a legújabb verziót.

[link]


A PS3Slim pedig ennyibe kerül.

[link]


Az Xbox360 a 720p játékokat képes felskálázni 1080p-ben.

A felbontás manuálisan állítható kb 10 féle felbontásból választhatsz.

A PS3 mivel nem skáláz és mivel a játékok 90%-a 720p-ben jön ki csak ezt a felbontást képes visszaadni.A felbontás nem állítható mert automatikusan érzékeli a játék felbontását és abban jeleníti meg amivel a játék kijött( ez 720p).

Ezen a PS3 fórumon taglalják ezt a kérdést.

[link]


Az Xbox360-hoz jó áron megveheted a játékokat itt.

[link]


A PSN ingyenes(de cserében jó párszor fel is törték)a fórumon amit linkeltem erről is beszélnek.

Az Xbox Live fizetős évente 7490Ft ami havi 600Ft-ra jön ki van játék közbeni chat lehetőség(nem kell kilépni a játékból) ,Youtube,készül a Skype és az Internet Explorer.

[link]


Még az is szempont lehet hogy az Xbox360 kontrollere klasszisokat ráver a PS3 kontrollerére egy lövöldözős játéknál nagyon érezhető a különbség rendesen érzed hogy visszarúg a fegyver.A PS3 kontroller csak remeg a kezedben mint egy ázott kismacska.Sokan mondják nem a kontroller számít de ez hülyeség mert nem mindegy mennyi élmény jön át a játékból és mennyire érzi magát résztvevőnek a játékos.Szerintem az Xbox360 többet átenged a játékból jobban benne érzi magát az ember és még meg nem vettem a PS3-at ez a különbség nem jött le de most hogy mindkét konzol megvan bátran állíthatom hogy egy jó kontroller igen is fokozza a játék élményt.Az Xbox360 megvétele előtt nekem is PS2-m volt és nem bántam meg hogy váltottam.


Vagy dönthetnek még az Exclusive játékok is és az hogy az ismerősöknek milyen konzoljuk van ha együtt szeretnétek multizni.


Xbox360 Exclusive játékok.

[link]


PS3 Exclusive játékok.

[link]


Én az Xbox360 ajánlom az enyém lassan 5 éves lesz a PS3 nem rég vettem de csalódnom kellett benne grafikailag(a játékok 10%-a 1080p a többi 720p és full HD TV-n nagyon ki jön a különbség) is és a kontroller szempontjából,a játékok is drágábbak mint a Xbox360-ra.

2012. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!