Ps3 at vagy Xbox 360 at válaszam? (igények lent)

Figyelt kérdés

Én inkább a japán játékokkal szeretek játszani pl rpg-k vagy naru, bleach ilyesmi

Ezek igények alapján mivel járnék jobban?

ps3 al vagy xbox 360n al?


(+írjátok oda hogy milyen)[xbox nál pl elite arcade etc, ps3 nál meg h slim fat etc)


Nem vagyok otthon a 2 konzolba..

válaszokat előre is köszi:D



2012. nov. 3. 20:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Xboxnál is slim-et vegyél 250gb - osat

Ezek kb az összes multiplatform játék ,tehát mind a 2 konzolra kiadják.

De szerintem az rpg-k királya a Fable 2 (ez személyes vélemény , nagy Fable rajongó vagyok :D ) és ez csak xbox 360 ra van.

A multi sokkal jobb a box- nál , igaz fizetős , de keveset kell fizetni és sok az akció játékokra (ha előfizető vagy) - ez a gold

tökéletesen megy minden...

A ps 3 nál a multit megkapod ingyen , de aztmondják h laggol és nem működik megfelelően - > ne kövezzetek meg ebben nem vagyok biztos , nem volt még ps 3 -am.

A ps3 -on tudsz blue Ray-t lejátszani amit sajnos boxon nem.

2012. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

de minek 250 gb tárhely ha pl dvdről játszanék?

am sztem online nem igen játszanék XD

2012. nov. 3. 21:07
 3/30 anonim ***** válasza:
36%

Nekem volt ps3-am de az XBOXOT választanám a helyedben....

Ps3-on nem laggol mindig a killzonnal nem volt gond de a mw4-gyel már igen .Hamar bedöglik szerintem mert 1 évig ha használtam és a gariját már akkor is túllépte.. Bluraynél nem szép a képe.

Dvd is szarabbul né kirajta mint egy igazi dvd lejátszóén...

Valamint z xboxnak van a világ legjobb kontrollere, és sokkal szebb és használhatóbb az xbox. Szerintem boxot vegyél! :)

2012. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Ha marketplace ről veszel játékot , azt a hdd- re menti, DLC - k , zenék , ezekre azért kell a hely :D
2012. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Az Xbox360-hoz nagyon jó kiegészítőket gyártanak!Pl:

http://www.youtube.com/watch?v=0EIeOadseGo&feature=fvwrel

2012. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Hát idk lehet h ps3 lesz arra több "anime"game jön ki pl naruto v bleach

meg nem ismerek olyan gamet ami csak xbox ra jött ki

2012. nov. 5. 00:36
 7/30 anonim ***** válasza:

Pedig van egy pár.

[link]

2012. nov. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Király, törölték a hozzászólásom, pedig nem volt benne semmi durva.


Ahogy akkor is írtam, Sony egy japán cég, Japánok meg ha lehet inkább a hazait veszik, ezért ott jelentéktelen is az Xbox eladás. Ha meg Japánban szinte 0 Xbox-ot adnak el, PS3 meg teljesen alap, hogy van valakinek, akkor valószínűleg PS3-ra nem kicsit nagyobb a japán tartalom.


#6

Igaz, hogy PS3-on sokkal több az exkluzív cím, de természetesen boxra is vannak exkluzív játékok, csak 3-4 nagy címtől eltekintve nem sok (pláne, ha a Kinect játékokat is külön vesszük).

Ha japán játékokkal akarsz játszani kétség sem fér hozzá, hogy PS3-mal (esetleg még valamelyik Nintendo-val) jársz jobban.


Azt meg írtad, hogy online nem nagyon játszanál, de azért ha mégis megnyugtatlak: PSN semmivel sem rosszabb, mint az Xbox Live, sosem laggol, grafika sem rosszabb online, stb.


Illetve amit #3 írt ott semmi sem igaz (szerintem nem is volt PS3-ma, neten sokszor kitalálnak mindent), blu-ray-nek olyan a képe, amilyennek kell lennie, nem torzít, és DVD-n is teljesen olyan a kép, amilyennek kell lennie és bármelyik másik lejátszón is olyan lenne.

Kontroller kérdés hülyeség, mindkettő joy jó, szebb/használhatóság szintén hülyeség és relatív is.

2012. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nekem az a gondom hnem tudok választani...

Xbox nál az a jó h szebb a grafika


Ps3 meg legtöbb japán anime game arra jön ki + god of war etc...



Am ha ps3 at "hackelem v flashelem"(idk mit kell vele csinni h menjenek a letöltött játékok) akk vennem kell 1 külön hordozható memoriát és rátenni a játékot és a vinyóról futtatni?

2012. nov. 5. 20:08
 10/30 Lázár Péter ***** válasza:

PS3.

1.Ne flasheld ki mert nem tudsz akkor multizni

2.Az xboxnak nem szebb a grafikája.

3.Nagyon jó exkluzív játékok amik nincsenek xboxra.

4.Ingyen multi,(xboxnál akár 9-10 ezer is lehet)

5.blu-ray lejátszó.

2012. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!