Ps3 at vagy Xbox 360 at válaszam? (igények lent)

Figyelt kérdés

Én inkább a japán játékokkal szeretek játszani pl rpg-k vagy naru, bleach ilyesmi

Ezek igények alapján mivel járnék jobban?

ps3 al vagy xbox 360n al?


(+írjátok oda hogy milyen)[xbox nál pl elite arcade etc, ps3 nál meg h slim fat etc)


Nem vagyok otthon a 2 konzolba..

válaszokat előre is köszi:D



2012. nov. 3. 20:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem fog kijönni PS3-ra ami Xbox360-ra van.
2012. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Azt mondjátok xbox fanok nem ér semmit a hardvere de mindig azzal jöttök.

[link]


Ps3 nak jobb a hardvere.

2012. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 u.balázs ***** válasza:
előző... konzolra mindegy milyen a harver miden mostani játékot elvisz, mellesleg ps3 nak rosszabb grafika(homályosabb) nézz képeket! és nem tudja tartani a 30fps-t multin.
2012. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 u.balázs ***** válasza:
2012. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Cseszheted a hardvert ha nincs kihasználva a játék fejlesztők nem fognak a PS3 miatt túlórázni azért hogy szebb legyen a kép a játékoknál ez az a szitu mikor a Sony a saját maga ásta verembe esett.Így is több tíz millió dollár egy játék fejlesztése és dolgozik rajta több mint 200 ember nem még hogy kétszer annyi időt tököljenek vele(így is 2-3 év mire egy jobb játék elkészül).Akkor mennyibe kerülne egy-egy játék mire kereskedelmi kerül gondolkozz egy kicsit mielőtt kimondod a butaságot.
2012. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Kérdező:


ne foglalkozz egyetlen itteni válasszal sem.

Van egy-két normális, de úgy sem tudod melyik az, mert a hülyék lefikázzák a normális választ is, te meg nem tudod kinek van igaza.


Inkább nézz utána milyen japán játékok vannak erre meg arra, és az alapján dönts, mert egyik sem szar konzol, csak valamelyik jobb (csak ugye nem fogod megtudni melyik).

Rá guglizol, hogy "best japanese xbox games" meg "best japanese ps3 games" és végignézel pár oldalt, amire több a szimpatikus játék, azt válaszd.

De ahogy már egyszer írtam: PS3-at nem nagyon lehet flashelni. Valahogy meg lehet oldani, de körülményes, és az új játékok szinte egyáltalán nem indulnak el rajta.


Egyébként japán játékokkal nem szoktam játszani, szóval nem tudok segíteni nagyon ebben, de pl. PS3-ra ezeket ismerem:

Valkyria

White Knight Chronicles

Demon's Soul (bár ezen nem igazán látszik, hogy japán, nem úgy, mint az előző kettőn)

The Last Guardian (bár ez még nem jött ki, és nem is tudni mikor fog, ha ki fog, de nagyon jó lesz)

ICO & Shadow of the Colossus (eredetileg PS2 játék)

Blazblue sorozat

Yakuza sorozat

Disgaea


És még van millió, ezek csak a híresebbek amikről még én is hallottam.

Xbox-ra is biztos van pár exkluzív japán játék, de nem annyi, mint PS3-ra. Ez nem vélemény, ez tény. Egy japán konzolra, amit Japánban sokkal többen vesznek több a japán játék.

2012. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 u.balázs ***** válasza:
Előzőnek igaza van teljesen, nem nagyon tudod eldönteni melyik a.jobb.... De lehehet.hogy valamelyik jobb egy picivel (sokan azt gondolják hogy ps3 jobb. sokan azt hogy xbox)mindegyik jobb valamivel...
2012. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
thx a választ azzem maradok a ps3 nál a több japán játék többet jelent nekem mint a jobb graff(1 es gameknal:P)
2012. nov. 8. 21:02
 29/30 anonim ***** válasza:

ha még számít akkor : [link]

itt nézelődj összehasonlítják a játékokat ps3 -on és box -on

2012. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Xbox sexybb de nincsenek rá anime játékok vagyis ami van az is kevés

pl sengoku basara sincs rá v bleach

2012. nov. 9. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!