Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Karácsony után melyiket éri...

Karácsony után melyiket éri meg legjobban megvenni? PS4-et drágán, vagy PS3-at olcsón?

Figyelt kérdés

Barátaimnak PS3 van, nekem nincs semmi, csak PC. Karácsony körül beszeretnék ruházni egy Playstation-re, de nem tudom, hogy melyiket vegyem majd.


PS3:

+ a két legjobb barátomnak olyan van, tudnánk kölcsön adni egymásnak játékokat

+ kiforrott konzol, "nincs" hibája, mert 3. generációs (SuperSlim)

+ olcsó lesz, kb. 50.000 forint körül

+ még sok játék van rá


- már 7 éves a PS3

- a későbbiekben egyre kevesebb játék lesz rá


PS4:

+ új, sokáig lesz támogatva


- a kezdetben kevés játéka lesz

- drága lesz

- mivel új konzol, ezért lehet lesz kezdeti hibája, amit majd a Slimben vagy valami másban orvosolnak

- kezdetben senkinek nem lesz olyan


Ha PS3-at veszek, akkor az még hány évig bírná el a komolyabb játékokat?



2013. máj. 12. 09:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

[link]

olcsó, ajándék HDMI kábel(máshol nem adnak) megbízható ,gyors.

2013. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, de aki kötözködik, annak elárulom, hogy a gamshopban is ugyan annyi mint az összes linkben és ott is adnak HDMI-t. Szerintem összekevertétek az 576-tal!
2013. máj. 13. 20:05
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
A gameshop és a konzolvilág az egy vállalat tulajdona, rajta van a törzsvásárlói kártyámon. Amúgy PS3.
2013. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Sterling450 válasza:
60%
Hát én PS4 et választanák, mert az összes PS-ses (PSvita és PSPs) játék letölthető lesz rá (legálisan) potom pénzért. Na meg persze szebb a grafika és a külseje.
2013. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Csak az a baj hogy háromszoros áron fogja ezt tenni és még utánna is kell fizet ni játékokért mígy ha megjelenik a ps4 ps3 játékokat ingyen fogják osztogatni kis túlzással és ott lesznek a polcon sorakozva.... Szóvaé sztem ps3.
2013. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

"PS4

- a kezdetben kevés játéka lesz "

A PS3 játékokat is viszi ember!!!! Gondolkozz!

2013. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Nem viszi.
2013. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16# Lol tudatlanság fáj... nem fogja vinni...
2013. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
nekem ugyanez volt a dilemmam, es az 576-ban megkerdeztem az eladot (direkt ugy, hogy ne jojjon ra, hogy ezek kozul valasztani akarok egyet, mert akkor persze, hogy a 4-est ajanlja). azt mondta, hogy a ps4 olyan hirtelen jott ra a ps3ra, hogy most 10 evig biztosan nem gyartanak ra. ezek szerint a jatekokra van meg 12 evunk kb, egyebkent sokkal szebb a kepi vilaga (ezt probaltam is), de teny, hogy eleg dragak hozza a jatekok/tartozekok. a helyedben ps4-et vennek most 130.000 ft-ert, es lennek el vele a kovetkezo 10 evben, minthogy vegyek egy ps3at 70-ert, es 3 ev mulva ps4et 100-ert, mert a ps3ra mar nem gyartanak jatekot.
2013. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
PS4 és akkor villoghatsz is vele a haverjaidnak.
2014. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!