Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Total kezdo vagyok :-) Annyit...

Total kezdo vagyok :-) Annyit tudok ezekrol a komoly gepekrol illetve a fenykepezesrol amennyt az atlag ember. Azonban nagyon-nagyon erdekel fenykepezes muveszete :-) Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés

Hogyan kezdjek neki?

Eddig sima, atlagos digitalis gepem volt. Milyennel geppel kezdjek tanulni? Konkret peldakat is irhattok.


2013. júl. 5. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Először vegyél egy ilyen, vagy ehhez hasonló könyvet és alaposan olvasd át:

[link]

2013. júl. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

- fényképezz, jöjj rá, mi hogy működik... (jó, ha olyan kis kompakt géped van, aminél manuális beállítási lehetőségeid is vannak)


- olvasgass a témában könyveket, folyóiratokat, magazinokat, internetes cuccokat (van egy csomó leírás mindenféléről, oktató jelleggel pl. [link] )


- nézegessed mások képeit és lásd meg mitől lett olyan, amilyen!


- stb

2013. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első lépés: irány a könyvtár és kiveszel néhány szakkönyvet, amiből kiderül a dolog műszaki háttere, nem kell félni a régi könyvektől sem, a fizika uis nem változott az elmúlt években.

Persze a modern technika már igen, ezért jól jön plusszban korszerű szakirodalom is.


Én biztosan először a műszaki háttér valamilyen szintű elsajátításával kezdeném, utána, ha már lenne rálátásom, hogy melyik gép mit tud, akkor vennék egy igényeimnek megfelelőt. Utána persze lehet fejlődni, eljárni tárlatokra, én ezt tenném.

2013. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!