Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortól érett az ember ténylegesen egy komoly párkapcsolatra? Ez megmutatkozik valamiben?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem 18. itt már elvileg felelősség teljes felnőtt emberek vagyunk.. elméletben.
2013. márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

változó...


Van egy ismerősöm ahol általános iskolás koruk óta együtt vannak ennek 17 éve.

De vannak akik 18 20-22-40 évesen akarnak scak komoly kapcsolatot.

Deeeee! inkább azt mondom hogy nehéz olyat találni akivel az ember ezt el tudja képzelni!


Mert attól hogy veled a Pista nem akar komoly kapcsolatot az attól is lehet h nem VELED akarja, ergo nem vagy megfelelő.

2013. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bárki mondhat bármit, de én addig amíg nem fejezem be az alapképzést, és kezdek el dolgozni, addig én leginkább csak tehernek érzem ezt az egész kapcsolat dolgot.


Félre ne értsetek, szexre valakit és párkapcsolatra az nálam azért két különböző dolog.


Mint ahogy szokták mondani, amint elkezdesz járni valakivel, az Ő gondja rögtön a tiéd is. Most ez nekem nem kell, lehet önző dög vagyok, de suli mellett egy kiscsajszi gondjaival, bajaival foglalkozni, illetve még apámékat boldogítani, hogy több pénzt viszek el otthonról... majd amikor saját keresetem lesz, meg nem kell a vizsgákkal foglalkozni.

2013. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem az emberek 90%-a csak olyan 20-22 éves kor után. de van, aki később. és akad, aki már előbb. de úgy 25 éves korra nagyjából mindenki.

férfiaknál semmiképpen nem érdemes 20 alatt húzni meg a határt.


35F

2013. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van, aki már 20 évesen is, van, aki 40 évesen sem.
2013. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En mar 15 evesen erett voltam hozza, bar leher h elotte is csak akkor nem tudtam meg mert nem volt kapcsolatom. Parom 18 eves volt amikor elkezdtunk jarni, onnantol mind2en ugy fogjuk fel h komoly kapcsolat es teljesen erettek vagyunk ra.

16/l, 19/f

2013. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!