Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rómában milyen az idő február...

Rómában milyen az idő február elején? Gondolom, kellemesebb mint itthon ugye? Érdemes olyankor utazni?

Figyelt kérdés
Most vennék repjegyet karácsonyi ajándéknak, és irtó olcsó lenne, de nem tudom érdemes-e olyankor menni...
2013. nov. 13. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármikor érdemes csak kérdés mi a cél? Ha megdögleni akarsz a melegtől városnézés közben akkor Júliusban menjél. Ha pedig jeges vízben fürdeni akkor január-februárban.

Rómában sétálgatni, várost nézni szerintem teljesen jól lehet februárban is.


Mondjuk nem tudom neked mi az irtó olcsó jegy. 10 ezer alatt nem nagyon van retúrjegy mostanában, februári időpontra sem. De valószínűleg mások a fogalmaink az "irtó olcsó" kifejezésről. :)

2013. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én voltam februárban Rómában, és egyszerűen befagyott a fenekem. Ugyanolyan hideg van mint nálunk februárban. Nagyon sok mindent nem tudsz csinálni ott. Sétálni lehet, de nagyon fel kell öltözni mert hideg van.. JA! Ugyanolyan hamar sötétedik mint otthon..
2013. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rossz időt fogtál ki utolsó. Azért Róma délebbre van tőlünk, emiatt nyáron nagyobb a kánikula, tél pedig enyhébb, pl. havazás arrafelé már ritka eseménynek számít.
2013. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek: szerintem ugyanazok a fogalmaink az olcsóról, hárman utaznánk 22 ezerért oda-vissza, igaz wizzair discount klubtag vagyok. Ma 20% akció van úgy néztem.
2013. nov. 13. 19:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pár éve voltam Barcelonában február elején, ott egy szál pulcsiban lehetett sétálni, nagyon kellemes napsütéses idő volt, dehát az mégiscsak Spanyolország...
2013. nov. 13. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Melegebb az éghajlat, mint nálunk, enyhébb a tél.

3 éve január végén volt, hogy 15-18 fok volt, nyilván nem ez a megszokott, de mindenképp melegebb van, mint nálunk.

2013. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20% akciót szerintem elnézted, az csak Dubaira van ma sajnos.


~7000 per fő az viszonylag olcsó, igen. Irtó olcsónak azért nem nevezném, mert voltam már Rómában 3000-ért és 200Ft-ért is és ha a 7000-re elpazarlom az "irtó olcsó" kifejezést, akkor ezekre nem maradnak szavak! :D



Szerintem amúgy menjetek ha még nem voltatok. Annyit megér. Elég sok szép látnivaló van arrafelé. Reméljük nem a legrosszabb időt fogjátok ki. :)

2013. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!