Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Suzuki Swift -be szeretnék...

Suzuki Swift -be szeretnék hangszórókat szerelni, hogyan lehet?

Figyelt kérdés

Hova illetve hogyan tudnám suzuki swift 2000 évjarutu hangszórókat nagyobbra cserélni jobbra. műszerfelban van pár hangszóró de gyengék. vettem egy sonY fejet 4 hangszóró köthető rá, de csak kettő van bekötve. ajtóba hogyan lehetséges a szerelés. olyan csúnymn szólnak a gyáriak. kis basszusnál pukkadozik.

van egy kis erősitő is 190W os egy kissebb mélyládát akarok a jobb hangzás véget de nem vagánykodni kell hanem élvezhető legyen a zene.

Tehát hova tegyem a hangszórókat és milyeneket? 4x45W a fej.

Köszi



2014. ápr. 12. 15:23
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:

egy komponens szettet vegyél.

az ajtópanelt levéve lemérheted mennyi helyed van,milyen hangszóró az amit még be tudsz rakni.

a mélységet is vedd figyelembe,lehúzott ablakkal is be kell férnie.


sokat nem árultál el,így még annyit fűznék neked hozzá hogy szerezz be egy értelmes 4 csatis erőt.

2014. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

előzző autómba is hasonló Sony fej volt, erősitő nélkül élvezhető volt a hangzása.

Ez meg kis hangadásra remeg az egész műszerfal meg pukkadozik.

ha beteszem az ajtóba érdemes kis dobozkát kialakitani benne? pl hungarocelből a két ajtó lemez közé? vagy az egész ajtót szigeteljem le valami hangelnyelő anyaggal?

2014. ápr. 12. 15:40
 3/14 dirtboy ***** válasza:

akkor te még nem hallottál jó autóhifit ha neked a fejről hajtott hangszóró jónak számít.

értelmesebb szettet ne is köss fejre mert még a végén kinyírod a torz jellel.

az ajtót bitumenlappal kell majd szigetelned.

2014. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok annyira belemélyülni. asszonynak teljesen jó, de nekem nem. lehet rakoka 4 ajtóba egy egy hangszórót.
2014. ápr. 12. 16:37
 5/14 dirtboy ***** válasza:
az szuper lesz,sok sikert hozzá
2014. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A bitumenlapot telibe kell tenni az ajtóra vagy elég egy szélesebb csikot?
2014. ápr. 13. 20:11
 7/14 dirtboy ***** válasza:

egy széles csíkot nem fogsz tudni beforgatni mivel egy ajtó tele van rakva merevítésekkel.

egyébként telibe kell rakni igen,sőt a merevítő lemezekre is kéne.

[link]


[link]


[link]

2014. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi.
2014. ápr. 14. 06:33
 9/14 A kérdező kommentje:

Utána néztem a dolgoknak, és valóban jobb lenne egy erősitő, tele van különféle szűrőkkel.

Viszont egyenlőre nemtudok venni erősitőt. megcsinálom az ajtókat. Sony fejhez van 2 db sony nagyobb ovál 2 utas hangszóró(280/60W) és 2db 13cm 2utas hangszóró. szintén sony. ezeket beszerelem és idővel belerakom az erősitőt. valószinüleg sony lesz azis.

2014. ápr. 14. 06:40
 10/14 dirtboy ***** válasza:

Autohifiben én nem ragaezkodnék a sonyhoz,a régi fejei jók de pár éve már s zart gyárt,a sony erő pláne kerülendő.

Ovál hangszórók nem valami nyerők,inkább kört lehetőleg komponens szettet ne koaxot.


Hát ebbe a hozzászólásomban sem tudtam neked semmi bíztatót mondani. :)

2014. ápr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!