Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Suzuki Swift -be szeretnék...

Suzuki Swift -be szeretnék hangszórókat szerelni, hogyan lehet?

Figyelt kérdés

Hova illetve hogyan tudnám suzuki swift 2000 évjarutu hangszórókat nagyobbra cserélni jobbra. műszerfelban van pár hangszóró de gyengék. vettem egy sonY fejet 4 hangszóró köthető rá, de csak kettő van bekötve. ajtóba hogyan lehetséges a szerelés. olyan csúnymn szólnak a gyáriak. kis basszusnál pukkadozik.

van egy kis erősitő is 190W os egy kissebb mélyládát akarok a jobb hangzás véget de nem vagánykodni kell hanem élvezhető legyen a zene.

Tehát hova tegyem a hangszórókat és milyeneket? 4x45W a fej.

Köszi



2014. ápr. 12. 15:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nembaj. majd kialakúl :)

Amúgy a fej egy gt23 kb pár 6 éves lehet. még az első autómba vettem azóta már megjárt 2 autót ) ez a harmadik.

2014. ápr. 14. 19:08
 12/14 dirtboy ***** válasza:

az tényleg nem mai darab,nem mondom hogy cseréld mert az függ a teljes rendszer színvonalától hogy milyen minőségű fej legyen de ha egyszer veszel másikat akkor alpine,kenwood,jvc,clarion ezekben gondolkodj inkább sony helyett.

a 4ajtóba hangszóró szerelést meg próbáld már meg elfelejteni,teljesen szétcseszi az esélyt a színpadképre,bár az időkorrekció nélkül úgy sem lesz.

de később jobb fejjel már lehet lesz időkorrekciód.

a hátulról jövő hang nem valami nyerő hacsak nem filmet nézel és olyan a jelenet.

inkább vegyél egy kis nyomót,kis ládában hogy legyen hallható 100hz alatti frekvenciád is.

azzal lesz teljes a zene nem azzal ha 20 helyről szól ugyan az.

2014. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Úgy alakult hogy nem lesz bele ültetve az első ajtóba a hangszóró, hanem kaptam elég vékony 16cm hangszórókat Pioneer. Már készitettem egy panelt hozzá szépen igényesen elvan készitve és az ajtó alsó részébe lesz elhelyezve.

nemkell a kárpitot kivágni sem.

Kb olyan lesz mint egy hangfal csak lapos és széles.

Arra gondoltam hogy a gyári hangszórókat meghagyom a műszerfalban. csak lecsökkentem a basszust belőle. A magas hangokat elég jól produkálja, de amikor mélyek jönnek betorzul, recseg. Már van berakva egy JBL mélyláda erősitővel.

2014. jún. 28. 06:41
 14/14 dirtboy ***** válasza:
erről rakhatnál fel majd képet,kíváncsi lennék rá hogy is van az az úgy
2014. jún. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!