Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tegnap találtam egy email...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsicsilla kérdése:

Tegnap találtam egy email véletlenül, a pasim ezt írta egy lánynak:"ne haragudjon hogy kinyomta a telefont, de éppen velem találkozott, és nem tudtak volna beszélni". Részletek alul?

Figyelt kérdés

A pasim elkezdett találkozgatni 1 lánnyal,órák után elmennek kettesben kocsmába, sőt, el akartak menni 1ütt moziba.Megmondtam naki, h nem szeretném ha ezentúl együtt lógna kettesben a csajjal. Azóta nem is került szóba a lány.A napokban egy online játékhoz regisztráltunk az ő emailfiókjából, és a gépem megjegyezte a jelszavát. Véletlenül léptem be eleinte, így találtam meg az írást,de amint megláttam a lány nevét, továbbolvastam.

Mi a véleményetek, én vagyok a hibás, hogy beleolvastam a leveleibe? Vagy tényleg bűzlik itt valami?



2012. okt. 20. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
engem is zavarna, és nem túl biztató ez az üzenet:(
2012. okt. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Véletlenül megjegyezte a jelszót a böngésző, véletlenül be is léptél az email fiókjába, véletlenül rámentél a bejövő üzenetekre, aztán véletlenül ráakadtál arra a bizonyos emailre?
2012. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem,akkor bocs,de ez nem a te kérdésed.

A kocsmázás,kettesben,lánnyal sztori miatt gondoltam: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. okt. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, nem volt szép dolog, hogy beleolvastál az üzeneteibe, ejnye-bejnye.

Miért, az rendesebb dolog, amit ő csinál a hátad mögött? Én kérdőre vonnám a helyedben.

2012. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki menni akar, azt hagyni kell, hadd menjen... Amúgyis minek neked olyan pasi, aki közben mással is találkozgat??? Vagy majd a sokadik találkozás, a sokadik nő, a sokadik bocsánatkérés és a sokadik év után jobb lesz befejezni? Miután rááldoztál az életedből jó néhány évet??? Dobd ki..
2012. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem ez egyertelmu... ha nem az egyik gyerekkori baratnoje,baratja... akkor bejonnek egymasnak,en megkerdeznem.. es ha zavarba jon,magyarazkodik,akkor meg is van a valasz.. amugy en nemhiszem,hogy ha moziznak,meg iszogatnak nelkuled az jot jelentene.
2012. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem érzed úgy ,hogy hanyagol téged, vagy nem olyan már veled, mint régebben, (és ezt nem csak bebeszéled magadnak) addig nincs gond szerintem. Bár a mozi az sok, mondjuk kérdés, honnan tudsz te a mozis témáról... A találkozgatás, e-mail, iszogatás suli után nem gáz. Ilyeneket én is csinálok. De moziba nem mennék el. Az már azért túl sok.
2012. dec. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!