Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Virtuális 7.1-es füleseknél,...

Samusaran kérdése:

Virtuális 7.1-es füleseknél, amikor bekapcsolom a térhatást, az normális, hogy a beszéd hangok olyanok, mint ha egy fadobozban hallgatnám?

Figyelt kérdés
Vettem egy sennheiser PC 363D fülest. Ez jelenleg a világ legjobb gamer fülesének van beállítva. Ha nincs bekapcsolva a térhatás, akkor tökéletes a hangzása. Viszont amint bekapcsolom, ugyan valóban olyan mint ha a hangzás terét valamennyire kitágítaná. Vagy valami ilyesmi...De, az egy dolog, hogy nem lehet megállapítani egyértelműén, hogy melyik hang honnan szól, de olyan doboz hangzása lesz a zajoknak, főleg a beszédnek, hogy azt elég nehéz nem észre venni. Egyáltalán nem olyan tisztán kivehetőek a hangok, vagy azok iránya, mint ahogyan azt az összes tesztekben olvasni. Nekem sajnos nincs viszonyítási alapom a virtuális 7.1-el kapcsolatban és ezért eltudom azt képzelni, hogy ezzel a fajta "vízhangosítással" tudják azt elérni, hogy sokkal tágabb térben érezd a hangzást, mint egyébként. Én ezt eltudom fogadni, hogy ha ez tényleg így van, de ami nagyon zavar, hogy én csak tiszta hangokról és könnyen megállapítható irányokról olvastam csak, egyéb hátrányokról nem. Ezért arra lennék kíváncsi, hogy valamennyire meg állja e a helyét az amiről írtam, vagy inkább vigyem vissza fülest, mert ennek közel sem így kéne szólnia. Ha nincs bekapcsolva a térhangzás, akkor ennek az ellenkezője igaz, úgy viszont maximálisan megvagyok vele elégedve. Van valakinek tapasztalata a virtuális 7.1-el?

2015. ápr. 16. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
az optikai kábel lehet kicsit poros,a végeket meg kell tisztitani de csak tipp
2015. ápr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!