Hogyan kell beállítani a kábeles digi tv-n az M4-et?

Figyelt kérdés
Belevették a kínálatukba, de nem találom sehol ennek ellenére a csatornát. A legnagyobb csomagom van egyébként a Digi Kábelnél, tehát e miatt, biztosan tudnám fogni, de valamiért mégsem tudom

#Digi kábel #M4 #nem tudom fogni
2015. júl. 25. 15:34
1 2
 11/18 Plantron válasza:
Nálam nincs STB, a TV-ben van decoder, ennek ellenére sokáig én se tudtam beállítani M4-et. Keresésnél van olyan a TV-mben, hogy léptetés mértéke vagy valami ilyesmi. Ez alapesetben nálam 8000, miután átállítottam 1000-re egyből lett M4 - meg még egy pár másik csatorna is.
2016. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Ezzel a paraméter sorral jött be: 135500 kHz symbol rate 6000, QAM256
2016. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 rtvrtl válasza:
Én is sokat próbálkoztam, több készüléken is. Automatikusan szinte sehol sem sikerült, manuálisan már több sikerrel, de az Orion tv-n csak a hálózat keresés engedélyezése vezetett eredményre.
2016. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
nálam is ugyanez volt, de az automatikus csatornakersesésnél állítsd a teljes keresést hálózatkeresésre, és mindjárt ott lesz az összes csatorna. (lg smart tv-nél használtam)
2016. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Samsung 42" full hd tv-m van. Én sem tudom meg keresni az M4-et. Az ügyfélszolgálatot is hívtam a Diginél, ők sem tudtak segíteni. Kézikeresést nem találok a tv-n. Az eddig leírtak ellenére sem tudom megtalálni. Igaz a Tv-re nincs frissítés. Az utolsó 2013-as,a Samsung honlapján semmit nem hoz ki a Tv modellszámára. Set top box-om nincs, kábelről jön. Előző Tv-n volt!Tanács???
2017. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
csatlakoznék az előttem szólóhoz.. samsung full hd tv-n manuális keresés nincs.. egyszerűen van a frekvencia minden, de semmi oké, vagy keresés indítás vagy bármit nem lehet csinálni... Q256 minden ki van választva de nem lehet semmit elindítani.. legújabb szoftvert is leszedtem már a tv-hez pedig..
2017. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Plantron válasza:

Ezt így elég nehéz megmondani, hogy mikor mi tud segíteni...

Van olyan TV, ahol pl. csak földi sugárzás esetén lehet frekvenciát megadni.

Van ahol gyors keresés helyett teljes keresés kell.

Néha meg földrajzi területet (nem a nyelvet, az országot!) kell átállítani. Itt volt már, hogy Románia jött be, de olyan is, hogy Európa, vagy Finnország és megtalált mindent.

Jó esetben kézzel meg lehet adni azért az adatokat, nálam pl: MHz 136, Symbol 6000, Moduláció 256QAM

2018. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

128500

6000

256

2023. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!