Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HP ProBook 455 G2 vélemény?...

HP ProBook 455 G2 vélemény? Milyen teljesítményű ez a hardware?

Figyelt kérdés

Kijelző méret 15.6" WXGA HD LED AntiGlare (matt kijelző) 1366x768 pixel

Processzor AMD A8-7100 (Quad-Core 1,8 - 3,00 GHz)

Memória 8GB DDR3L/1600 MHz

Merevlemez 750GB 5400RPM SATA

Grafikus vezérlő AMD Radeon R6 M255DX 2GB



2015. aug. 28. 14:19
 1/6 anonim válasza:
Mire fogod használni?
2015. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Internetezés és kisebb játékok futtatás (max gta4-ig) meg egyetemre kell.
2015. aug. 28. 15:29
 3/6 anonim válasza:

Első vagyok. Nekem épp ilyen gépem van, azzal a különbséggel, hogy nekem nincs benne dedikált VGA, csak az integrált R5, illetve SSD-t tettem bele, egyébként a HDD ebben alapból 7200 rpm-es volt (optikai meghajtó helyén van), de csak 500 gigás.


Egyetemre szerintem nem lesz rossz választás (feltehetőleg nem radium, digiprime és társai, ahonnan rendeled, akik szlovákiából hozzák szürkeimportként). Annyit azért megjegyzek, a komolyabb üzleti gépektől elmarad anyagminőségben, a 4-5 éves consumer gépek minőségi szintjén lehet, nyilván a mostaniaknál jobb.


GTA IV nekem kicsit szaggatott lowon, de játszható volt, a GTA V viszont meglepő módon sokkal jobban ment, szinte egyáltalán nem szaggatott szintén low beállításokkal. Ugyanakkor ennek ellnére játékra nem igazán ajánlom ezt a laptopot (én csak ezzel a kettővel + régiekkel játszottam, nem játékra vettem), a dedikált VGA-val sem, mert nagyon melegszik terhelésnél, nem véletlenül kezdődnek a gamer laptopok 350 ezertől, nem csak a benne lévő processzor, VGA miatt...

2015. szept. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a gta 4 egy viszonyítási alap volt, Linuxot használok, így ez teljesen felejtős.
2015. szept. 1. 06:05
 5/6 anonim válasza:
Linuxra nem igazán jó ez a gép, a wifi driverrel rengeteg a gond, ez saját tapasztalat (ezért csak vmware-en használok néha Linuxot), de ki tudja a dual vga-val is lehetnek problémák.
2015. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen 14.04-es verziónál a WiFi problémás, de 15.04-nél hibátlan,igaz csak az integrált r5-öt ismeri fel de Linuxra nincs is játék.
2015. szept. 3. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!