Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most komolyan mi értelme a...

Most komolyan mi értelme a dual boot nak xboxon?

Figyelt kérdés
Mert ha átváltok hackelt boxrol gyári verzióra a live gold miatt akkor nem dof müködni. A rgh játék és akkor miértelme van mert livozni hyde ugyse tudok mert hackelt verzikn banoknak gyárin meg nem megy a rgh játék akkor miértelme?
2015. nov. 28. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is kajak nehéz elolvasni az írásodat, legalább nézd vissza mielőtt elküldöd.

Másodszor mikor simán indítod el a dual bootos boxot, akkor megy az rgh és tudsz játszani tört játékokkal. Mikor dual boottal indítod el a boxot, akkor nem megy az rgh, csak eredeti játékok meg a live, viszont így nem tudsz lebukni és nem bannolnak. Arra kell csak figyelni mikor nem dual boottal indítod a boxot olyankor soha ne ment fel a live-ra.

Gondolom így már világosabb. Amúgy nem éri meg dual bootos boxot venni, túl drága és nem jön ki rá egy éve szinte egyáltalán semmi.

2015. nov. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt azért találták elvileg ki, hogy az rgh módban tudj a kalóz szutykaiddal játszani, de meglegyen a lehetőséged arra is, hogy ha netán mégis pénzt adsz egy lemezért, élvezhesd a live előnyeit. Tehát ne abból indulj ki hogy a letöltött szarokkal tolod live módban, inkább értelmezd fordítva a helyzetet! Hogy van egy live képes géped, amivel egy kapcsolásra már tudsz offline a letöltött játékokkal is játszani. Ha meg szerinted ez annyira értelmetlen akkor vegyél egy sima rgh-zott szutykot, és örüljél annak hogy űbermenő vagy és lopod a játékot, amit cégek sok-sok idő alatt fejlesztenek...
2015. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát magyarán semmi értelme Dual bootolni mer livohoz igy is ugyis megkell venni szerintem igy a Dual vootnak semi értelmeMert ha valaki rgh rak a boxra azér rakja hogy ingyen játszom szoval szerintem semi értelme
2015. nov. 29. 07:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt sosem értettem. Valaki vesz egy játékgépet, ami csak játékra való, de nincsen pénze játékra. Akkor mi a büdös francért veszi meg? A szoftver is hozzátartozik a költségeihez.
2015. nov. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: az az értelme, hogy lehet hogy csak 3 játékkal akar valaki multizni, de 40 játékot akar végigvinni. Dual boottal nem kell 43 játékot megvenni, csak hármat.


Négyes: Szép és jó lenne amit mondasz, csak a játékokat nem a magyar célközönségnek gyártják. Nem a magyar piacra vannak árazva, és még ha mindenki meg is venné itthon, akkor se nagyon vennék figyelembe a magyar piacot.

Csak hogy egy példával éljek, azért nagyon nem mindegy hogy a brit KFC dolgozó a napi 22 000 forintos fizetéséből vesz meg egy játékot, vagy egy magyar KFC dolgozó a napi 5000 forintos fizetéséből.

2015. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igymár értem
2015. nov. 29. 10:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Én meg tudom érteni, hogy valaki azért tölt le játékokat, mert nincs pénze. Azt nem tudom megérteni, hogy minek akar valaki játékgépet venni, ha a játékra nincs pénze. Nem érdekem nekem hogy valaki videojátékot vegyen, de azért annyi jó játék már nem jelenik meg, hogy ne lehetne megvenni.


Persze most már egy 360 igazán olcsó, akinek kimaradt az a generáció, megérheti egy rgh-s masina. A dual boot miatt meg pár multis címet is ki lehet próbálni. De attól még furcsa marad számomra. Nem tudok jobb hasonlatot, de olyan, mintha megvennék egy autót, aminek csak a vételárát tudom kifizetni, ami a használatához kell, azt meg összelopkodom (bár a szoftvert effektíve ellopni nem lehet, ezért nem is tökéletes példa, de a lényeg átjön.).



Még annyit had mondjak, hogy ha valakinek kevés pénze van, és PC-n játszik, akkor ott a


[link]


1USD-ért cserébe kapsz 6 játékot. Ha esetleg valaki nem ismerte volna. Illetve ott az Origin On the house programja is (Talán egy éve pont a BF3 volt ingyenes)

2015. nov. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!