Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan semmi értelme a nőkre gondolni, ismerkedni, ha nem vagyok "jó pasi"?

Figyelt kérdés
mindig csak azt hallom, hogy a "jó pasi" jöhet csak számításba, aki minden szempontból tökéletes, a szép, átlagos, csúnya lányoknál egyaránt. persze őket el kell fogadni úgy, ahogy vannak. olyan szarul érzem emiatt.
2015. jún. 23. 13:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nagyon ne legyél rá kattanva a csajozásra, mert boldogtalan ember leszel.
2015. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:

az átlagos nőnek is fullos pasi kell, csak arra vár, mikor adják lejjebb az igényeiket

"Talán nem csak külső alapján kellene szimpatizálni a pasikkal.

Az én férjem is nagyon fullos...Csakhogy neki megvan a véleménye az ilyen kikent pláza cicákról, megdöntött régen egy jó párat, de túl felszínesek voltak neki, ezért választott inkább egy átlagos külsejű de értelmes feleséget."


Csak a külső számít:

"A nőket nem érdekli a sportban elért eredmény, csak a sportoló külseje."

"Egyesnek igaza van, meg ha nem is teljes joindulattal tette ezt a kijelentest. Engem nem erdekelt soha pl az, hogy parom mennyi aranyermet es kupat hordott haza uszoversenyekrol"

2015. jún. 23. 13:39
 3/71 anonim ***** válasza:
44%
Hát igen és a kövér nők is szinte mind sportos pasit szeretnének... Önkritika az nulla. De azért vannak kivételek a nők között is.
2015. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
33%

az átlagos nőnek is fullos pasi kell, csak arra vár, mikor adják lejjebb az igényeiket

"Talán nem csak külső alapján kellene szimpatizálni a pasikkal. tökéletesen igazad van!

2015. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
37%

Csóró,proli,sikertelen,buta,jóképű sármos férfi = A nők kedvence.


Sikeres,gazdag,tanult,jóképű,sármos férfi = Ő maga a szőke herceg, csak kevés ilyen van, és kevés nőnek adatik meg ilyen.


Sikeres,gazdag,tanult,előnytelen külsejű férfi = Ha nincs az előbbi kettő, talán jó lesz ő is amég van pénze, és megveszi ami kell az adott nőnek, eltartja pluszban.


Csóró,proli,sikertelen,buta,előnytelen külsejű férfi = Soha senkinek a büdös életbe nem kell még akkor se ha ő lenne az utolsó férfi a világon.



Ez a nagy büdös helyzet.

Felszínesek a nők, ne várj tőlük semmit.


Érzelmekről felesleges beszélni, még megemlíteni is mert ha adódik egy tapló macsó és egy intelligens de átlagos férfi aki még szereti is az adott nőt, ebből az alakul ki, hogy a intelligens férfi lesz a lelki szemetesláda és a kihasznált senki, még a macsó dugja a buta ösztönlény nőt.

2015. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
88%
Egyetlen kérdésem van: ha kidugjátok az orrotokat otthonról, akkor csak az alfahímeket látjátok pl kézen fogva vagy csókolózni egy nőnemű egyeddel? Vagy ennyi álcázott milliomos/milliárdos rohangás hazánkban?
2015. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagyok csinos lány, ezt tudom is magamról, de mindig próbáltam kihozni magamból a legtöbbet. Soha nem a külseje érdekelt valakinek, hanem hogy mennyire értjük meg egymást, lehet-e vele beszélgetni, mennyire intelligens és felnőttes gondolkodású.

Két barátom volt eddig, igen, ők elfogadtak úgy, ahogy vagyok (szerintem ez elengedhetetlen)- cserébe én is elfogadtam őket olyannak, amilyenek voltak és sosem akartam megváltoztatni őket.

A mostani barátom tipikus kocka informatikus: folyton játszik, nem jár edzeni, borzasztóan vékony, szemüveges és tényleg nem helyes. De nagyon szeretem, mert odafigyel rám, udvarias, keresi a társaságom, jó vele lenni.

És ez csak egy példa.

Persze az itteni srácok le fogják szavazni ezt a hozzászólást, mert a beszűkült látásmódjukba nem fér bele az, hogy nem minden nő felszínes phicsa, de legalább a kérdező kap egy normális választ a sok gyűlölködés között: nem minden lány a külsőre megy, persze ilyenek is vannak, de ha adsz magadra és figyelmes vagy, jó beszélgetőtárs, akkor igenis van esélyed barátnőt találni. De sültgalambot ne várj a gép előtt, mert tenned is kell érte.

2015. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
90%
5. hozzászóló: te is ugyanígy osztályzod a nőket, értelemszerűen te is előbb jönnél össze egy jó alakú, csinos, okos nővel, mint egy plöttyedt, büdösszájú, zsíros hajúval. Milyen jogon vársz el a nőktől olyan viselkedést, ami az ép észnek ellent mond, ha te sem ezt teszed?
2015. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
15%

amíg mi, srácok az egyedülálló nők legalább 80%-át el tudnánk képzelni potenciális barátnőnek, addig ti, csajok a férfiak jobb esetben 10%-ával sem, mert mindegyikben találtok kifogásolnivalót, s ezek nagyobb hányada igen röhejes kifogások.

Mi, srácok lehetőséget adunk magunknak, amikor leszólítunk titeket, hogy hátha mégis, esetleg, véletlenül, netalántán bejöjjünk nektek. Ellenben ti, csajok majd eldöntitek, hogy rokonszenveztek-e velünk, vagy sem. by nagy tanító mester

2015. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
86%

"Egyetlen kérdésem van: ha kidugjátok az orrotokat otthonról, akkor csak az alfahímeket látjátok pl kézen fogva vagy csókolózni egy nőnemű egyeddel? Vagy ennyi álcázott milliomos/milliárdos rohangás hazánkban?"


+1

2015. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!