Meddig terhelheto? Milyen valtozasra szamithatok? Mennyivel lesz erosebb?

Figyelt kérdés
Adott egy taviranyitasu auto, aminek a jelenlegi akksija 9.6V 750mAh. Lattam a neten hogy vannak 9.6V-os akksikbol 4-5.000mAh-s akksik is. Mire szamithatok ha erre cserelem a jelenlegit?

2016. jan. 1. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyiszor nagyobb üzemidőre, ahányszor nagyobb a kapacitáa.

De olykor a ráírt kapacitás köszönő viszonyban sincs a ráírt értékkel, a festék mindent kibír.

Szó nélkül ráírnak a feredeszeműek 4 szeres értéket.

Ez még itthon, akkus cégnél vásárolva is igaz lehet.

Nézd meg a méretét (köbtartalmát), ha arányosan nagyobb, akkor már nem annyira hihetetlen...

2016. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Norbi658441 ***** válasza:
Ha veszel egy utángyárott akksit,az nem lesz erősebb,max. gyengébb.Viszont a mAh felelős az üzemidőért,viszont ha belegondolsz 5-6 szor nagyobb kapacitású akkumlátort veszel,és lehet,hogy ezt a hosszú időtartamot folytonos használat során nem fogja majd bírni a motor,és elromlik/csökken az élettartama.És szerintem ha így romlik el az autó,akkor a jótállás is elúszott.
2016. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jotallas mar nincs. Tobb mint tiz eves a modell auto. Kb 3szor volt hasznalva. Hummer terepjaro. Csak piszok gyenge sajnos...es mivel bem ertek hozza igy gondoltam megkerdem. Eek szerint hogy lehetne tuningolni kicsit? Motorcsere?
2016. jan. 1. 19:25
 4/6 Norbi658441 ***** válasza:
Jó ötlet az akkumlátorcsere,de szerintem kisebb méretben,mondjuk 2 max 3 ezer mAh.
2016. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miert nem ajanlod az 5000es akksit? Miert talalod jobbnak a 2-3000es akksit. Amugy most akkor segit a nagyobb akksi vagy sem? Mert valahol azt mondjak h csak tovabb birja, valaki azt mondja h erosebb es gyorsabb is lesz. :) koszonom
2016. jan. 1. 23:28
 6/6 Norbi658441 ***** válasza:
erősebb,gyorsabb nem lesz tőle,csak annyit tesz,hogy tovább bírja az akkumlátor,és azért nemajánlom az 5ezres akksit,mert szerintem az túl nagy,de ha te jónak látod,csak lehet,hogy a hosszú üzemidő hazavágja az egészet,mert valamiért mégiscsak 750mAh akksit tettek bele.
2016. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!