Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb e-book olvasó?

DuplaKV kérdése:

Melyik a legjobb e-book olvasó?

Figyelt kérdés
Mind ár, mind minőség szempontjából érdekelnének a személyes vélemények, és tapasztalatok.

2016. jan. 3. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Melyik a legfinomabb étel?
2016. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát kb. olyan, mint melyik a legjobb telefon. Én 1 éve kaptam egy e-bookot. Én akartam venni és hetekig olvastam utána. Amiket jónak tartottam.


PocketBook Touch Lux 2 626

Amazon Kindle Paperwhite II

Kobo Aura H2O

Onyx Boox T68 Lynx


Akkoriban mind 40-50000 Ft között voltak. Aztán a kobo aura mellett döntöttem, de amikor épp a megrendelést intéztem, rám szólt a feleségem, hogy ne rendeljem meg, mert megvette nekem karácsonyra az e-book-ot csak meglepetésnek akarta. Hát mindjárt el is kértem tőle. Kindle Paperwhite II volt amit vett. Én azért nem ez mellett döntöttem, mert akkor az volt a véleményem szerintem kicsi a memóriája, nem lehet bővíteni, illetve kevesebb formátumot ismer.

1 év használat után megszerettem. Nagyon sokáig bírja egy feltöltéssel, nagyon jó a beépített világítás és nagyon jól lehet állítani a fényerősséget. A formátumokat szépen átkonvertálom és úgy teszem fel. Rájöttem a memória bőven elég, mert amit nem olvasok úgyis letörölhetem. Így is rengeteg könyv ráfér, majd egy évnyi olvasnivaló. A szakkönyvekkel gondban vagyok, mert a pdf könyveket konvertálással sem jól kezeli, nehézkes. Mindenesetre elégedett vagyok ezzel az e-book-kal. Persze valószínű az általam kinézett többi e-book is jó lehet.

2016. jan. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz feltétlenül újat, akkor nézd meg a hardveraprón. Sokan megveszik, aztán rájönnek, hogy nem ilyet akart, vagy nincs kihasználva és inkább eladják. Lehet akár fél éveset is venni lényegesen olcsóbb áron, számlával garanciával. Azt azért nézd meg, hogy kitől veszed. Vannak értékelések. Én sok számítógépes dolgot vettem már ott újat és használtat is. Még eddig nem csalódtam egyikben sem.

[link]

2016. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#2 Akkor azt hiszem a Kindle Paperwhite II nem lesz jó,mivel a legtöbb könyv, amit el kell olvasnom pdf-ben van. Szakmai gyakorlathoz kellenek, és ilyen formátumban állnak csak a rendelkezésünkre. (Tudnám konvertálni, de ha tényleg nem kezeli jól utána sem, akkor nem érdemes vele bajlódni.)

#3 Már el is felejtettem, hogy van ez az oldal pedig innen szereztem be anno a ipaq-em. Azóta tönkrement az aksi, és nem tudtam újat szerezni bele, ezért is kellene egy e-book.

2016. jan. 4. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező a 2 válaszadó vagyok. Nem tudom vettél-e már olvasót. Mivel nekem is sok pdf könyvem van, főleg szakkönyv újra nézegetni kezdtem az olvasókat. A Kobo GLO HD szerintem megfelel a pdf olvasáshoz. Bár élőben még nem láttam hogyan kezeli a pdf-et, de videót találtam róla.

https://www.youtube.com/watch?v=kh6rD-GG9IM

Hát szerintem megfelelően kezeli. Szerinted?

2016. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!