Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet azt megcsinálni,...

Hogyan lehet azt megcsinálni, hogy egy egyszerű tévére "átvigyük" a laptopon menő tévéadást?

Figyelt kérdés

Biztos valami speciális vezeték vagy átvivő berendezés kell hozzá, de mi?

Milyen címszó alatt keressek ilyen csináldmagad dolgot.?



2016. febr. 21. 17:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
47%
Előszöris az egyszerű tévéd típusára volna szükség, utána a laptopéra.
2016. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
57%

ha van a notin VGA csati és a TV-n SCART...

[link]

[link]


egyszerű kapcsolás, noti TV-re!

[link]

[link]

2016. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

A lapostévéken általában van VGA csatlakozó és HDMI is.

A laptopokon is vagy VGA vagy HDMI csatlakozó van. Válaszd ki a neked tetszőt, vegyél kábelt, kösd össze a gépet a tévével, majd terjeszd ki az asztalt a tévére is.

2016. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Van egy kisebb Sansung, a másikat akkor tudom megnézni, amikor le tudok menni a pincébe, egyedül nem. Az lehet, hogy Panasonic, talán, de lehet, hogy a panasonic egy régebbi volt, ami tönkrement, nem emlékszem.
2016. febr. 21. 18:00
 5/33 A kérdező kommentje:
A laptop meg HP pavilion g series, ez van ráírva. Ez Hewlett-Packard lehet, vagy hasonló.
2016. febr. 21. 18:02
 6/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen eddig is. Szóval nem kizárt, megcsinálható.


A laptopon nem találtam ilyen feliratokat, bár lehet, hogy ez egyértelmű kellene legyen. Bocs.


Nekem jobboldalt hátul egy feketevezetékes köralakú dugaszolós vezeték van, amin egy dobozon kersztül szerintem az áram jön bele. Ezelőtt van egy lapos, kb 5x10mm-es hely -ott most nincs semmi-, ahova lehetne valamit dugni. Még ezezőtt oldalt van valami diszktartó -gondolom-. Azt se használtam még, nem is boztos, hogy mire való.


Baloldalt, kb. a qwertz betűsorral egyvonalban van egy fehér kockafélebedugós vezetékem, azon jön a kábel szerintem, körbe az egész lakáson.

Ezelőtt van egy lapos dugaszolóhely, amibe nincs semmim, ami passzolna, de az azelőtt levő 2 másik lapos dugaszolóhelyre tudom a laptop alatti szellőztetőt és egy hangszórót bedugni. De most csak a szellőztető van bedugva, mert az előző hangszóró tönkrement, és az új pár egy a még előrébb levő 2 kis kerek dugaszolóluk közül az elsőbe dugódik. A másikba bele ugyan bele lehet dugni, de akkor nem szól a hangszóró.

A két kerek lyuk előtt van még egy 2.5-3 centis lapos dugaszolóhely.


Hogy néz ki ebből, van ezen a laptopon a szabad bal, 4 jobb egy dugaszolóból olyan, ami jó lenne a tévéhez vivéshez?

2016. febr. 21. 18:32
 7/33 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a csináldmagad megoldásokat, inkább add meg a készülékek típusát amire már előzőleg is kértünk. A tévé, a laptop.
2016. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Mi mást tudok megadni, mint hogy Samsung -ez van ráírva-, és hogy HP Pavilion g series?

A tévé lehet 10 éves is, használtan vettem, nincs papírja. A laptop olyan 3 éves lehet, új volt, leárazott, nem is volt szerintem papírja. a boltban beletették a windows-t és beállították a magyar billentyűzetet.

Ennyit tudok. A másik tévét nem tudom megnézni, maradjunk a Samsungnál, annak is örülnék.

2016. febr. 21. 20:45
 9/33 anonim ***** válasza:

"Ennyit tudok."


Ezért nem ajánlottam hogy ilyen bonyolult dolgokba kezd, de azért segítek. A Samsung az nem típus, sőt a HP sem. Az a márkajelzés, többnyire megegyezik a gyártó nevével.

A típus vagy modell azonosító a tévén a hátoldalára ragasztott matricán van feltüntetve, ehhez hasonlóan:

[link]


A laptopon ugyanez az alján van felragasztva:

[link]

2016. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


A laptopon a product key XFX60 -34WWB- F2RHT - GRC62 - 7FDWX. Fölötte, a lézerkód mellett a vastag betűs szám meg 584037 -001.


Az alsó lézerkód mellett X16 - 96072 .

Alatta 00196 -239 -420 -137.


Megyek megnézni a tévét.

2016. febr. 21. 21:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!