Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet azt megcsinálni,...

Hogyan lehet azt megcsinálni, hogy egy egyszerű tévére "átvigyük" a laptopon menő tévéadást?

Figyelt kérdés

Biztos valami speciális vezeték vagy átvivő berendezés kell hozzá, de mi?

Milyen címszó alatt keressek ilyen csináldmagad dolgot.?



2016. febr. 21. 17:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Nem voltam elég szájbarágó.

[link]

2016. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

A tévén az van, hogy

SAMSUNG

Mod NO TXM 1997

SVC MOD TXM 1997X/XAC

AC 120V 60HZ 70 WATTS

FABRIQUE TIJUANA

2002 JUL

LR 108189 CHASSIS/K15D DH20F2

Serial no. 3 CCT 700394J


De ez nem olyan laposhátú tévé, mint a belinkelt, az enyém úgy néz ki mint a képcsövesek, és a hátulja legalján 2 kerek bedugós csatlakozóhely van egymás mellett olyan 3-4 centire egymástól, és ezektől ferdén jobbra egy kívülről csavarós -gondolom az a kábeltévé helye volt vagy lenne-.

2016. febr. 21. 21:46
 13/33 A kérdező kommentje:

Bocs, nekem a felső bárkód fölött csak HP , ez a két betű van, vastagon, utána semmi más, és nem látok sehol körben semmi más számot.


Ami az alján van mind leírtam, úgy, ahogy van.A képernyő alatt jobboldalt van esetleg az, hogy Pavilion g6 .Nincs más. Hol keressem?

2016. febr. 21. 21:55
 14/33 anonim ***** válasza:

Nem én karikáztam be pirossal, ne szedd szét.

Az adatok az akku alatt vannak: [link]

2016. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Hogy lehet kinyitni? Megpróbáltam, nem jön csak úgy, feszegetni inkább nem merem.
2016. febr. 21. 22:14
 16/33 anonim ***** válasza:
Nem lesz egyszerű, figyelj: https://www.youtube.com/watch?v=jWVBjPoER7o
2016. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Inkább ez, mert még szétszeded a gépet:

https://www.youtube.com/watch?v=8Wh40zrwv8g

2016. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Kösz; semmi baj, le is szedtem, vissza is ment rendesen.


Volt itt ezer szám, de gondolom, a lézerkódok mellett csak a lézerkód lehet számokban. Ha mégis kellenek, azt is leírtam, de szerintem a Modelszám az, ami kell, ami a legalsó sor volt.


Model g6 1d40ca. Ez az?


Vagy kell a többi szám is a vonalkódok fölül-mellől?

2016. febr. 21. 22:37
 19/33 anonim ***** válasza:

Igen, ez az.

[link]


A gépeden van

3 Universal Serial Bus (USB) 2.0

1 HDMI --- (ez akkor jó ha a tévén is van ilyen csatlakozó)

1 VGA (15-pin) (monitor csatlakozó)

1 RJ -45 (LAN) (ez az interneted csatlakozód)

1 headphone-out (fülhallgató)

1 microphone-in (mikrofon)


A tévé:

[link]


Hagyományos régi csatlakozók vannak rajta:

[link]


Ezek közül a komponens csatlakozó a jó most.


És már csak egy VGA -RCA kábel kell:

[link]

2016. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen; talán alakul!


Nekem a tévén a "basic", Coax csatlakozóm van. Ez lehet, hogy nem jó, mert az összekötőn meg a háromszínű dugósvégű van. Bár ez könnyen lehet, hogy van a külsőcsavarós basic változatban is, nem?


A másik kérdés, hogy mi van, ha a 1,5m nem elég? Romlik valami átvitel egy hosszabbal, vagy van-e egyáltalán hosszabb.


És a másik vége az összekapcsolónak hova megy a laptopon? Ahogy mondtam, nekem van egy szabad lapos lukam baloldalt, amibe nem illik a ventillátor vége, meg még egy baloldalt, amibe a régi hangszóró vezetéke illett.( De az tönkrement, és az új hangszóróké egy köralakú dugós.)

Van még egy üres lapos dugaszolóhely jobboldalt amellett a dugó-vezeték mellett, amin most az áram jön a laptopba. De az csak kb 1 centi széles, ami meg a képen látszik az szélesebbnek látszik.


Hova kéne bedugni a laptopon az összekötőt?

Logikusan arra gondolnék, hogy baloldalon a kábelvezeték melletti laposba, amibe úgysem illik sem a ventillátor, sem a hangszóró; de az sem néz ki elég szélesnek.

2016. febr. 21. 23:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!