Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet azt megcsinálni,...

Hogyan lehet azt megcsinálni, hogy egy egyszerű tévére "átvigyük" a laptopon menő tévéadást?

Figyelt kérdés

Biztos valami speciális vezeték vagy átvivő berendezés kell hozzá, de mi?

Milyen címszó alatt keressek ilyen csináldmagad dolgot.?



2016. febr. 21. 17:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Laptoppon ilyen csatlakozó aljzatot keress:

[link]


a TV-n

[link]

un. kompozit videó csatlakozó van rajta.

CONNCTIVITY: Video interface; composite

[link]

kisérletezz (de csak akkor ha 230V~ -ra át lett alakítva a TV!, mert különben a bekapcsolás pillanatában füst szál fel, de nem azért, mert megválasztották a pápát!)

a javasolt kábelt hangcsatlakozói közül, csak az egyiket tudod csatlakoztatni, mert nincs a másiknak aljzat a TV-n (mono) , ha mégis csatlakoztatni akarod egy ilyen közösítő kell [link]

a mit a TV-be dugsz és a rajta levő 2 RCA aljzatba csatlakoztatod az audio jelet.


de! ha nem volt átalakítva, lehetőleg NE csatlakoztasd a 230V~ hálózati feszültségre!!

POWER: Nominal Voltage AC 120 V

SPECIFICATIONS

[link] #p=samsung-txm-1997-19-crt-tv/

2016. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

ha a 1,5 m vezeték nem elég, a videó-jelet meghosszabbíthatod RCA alj/alj toldó segítségével, egy megfelelő hosszúságú RCA dugó to RCA dugó jó minőségű KOAX 75Ω kábellel

[link]

(létezik 5 és 10 m. verzióban is)

az audio jelet pedig egy megfelelő hosszú, 2 RCA aljzat / dugó kábellel

[link]

2016. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Kösz.

A laptopon megvan, baloldalt oldalt, a zsanér mellett van, de nem áll ki szintben van. 3x5 kislyukas, csak ez lehet.

Akkor ide jön az összekötő fekete szögletes vége. (Bár ott nem látszanak a kis tüskék, amik a 3x5 lyukba mennének, de biztos van valami rajtuk, hogy ne legyen bajuk.)

2016. febr. 22. 17:23
 24/33 A kérdező kommentje:

Szóval az összekötőn levő 3 dugaszolóból valamelyik kettő illik a tévé 2 lukjába, és azt kell kipróbálni, hogy melyik? A színek nem mutathatják?

Persze itt jön a probléma a színekkel (is), mert én Torontóban vagyok. A tévé is így működik, itt 110vagy 120v van, nem 220, mint otthon.

De különben talán minden olyan, remélem.

Még nincs meg az összekötőm, meg a tévét is ide kell hozni a laptop mellé, vagy ahova elfér, mert ez egy elég duci tévé. Akkor, ugye nem kell a másfél méterhez ragaszkodni, ha nem tudom olyan közel rakni? Mert akkor biztonságból inkább hosszabbat kérek, vagy inkább 2 különbözőt, és visszaküldöm, amit nem kellett használni. Még nem tudom.

2016. febr. 22. 17:39
 25/33 anonim ***** válasza:

A 347 Queen St W-en van egy bolt ott kapsz kábelt hozzá.

Mondd meg hogy VGA to COMPOSITE RCA kábel kell.

2016. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

A Radioshack nem tart ilyet, most kérdeztem.

Merre laksz?

2016. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Scarborough legszéle, Morningside mellett.
2016. febr. 22. 19:55
 28/33 A kérdező kommentje:
Talán a Kennedy-n a Canada Computers-ben lesz.
2016. febr. 22. 19:57
 29/33 anonim ***** válasza:
I hope so. Have a good luck.
2016. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igazán rengeteget segítettél, köszönöm.
2016. febr. 22. 20:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!