Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet azt megcsinálni,...

Hogyan lehet azt megcsinálni, hogy egy egyszerű tévére "átvigyük" a laptopon menő tévéadást?

Figyelt kérdés

Biztos valami speciális vezeték vagy átvivő berendezés kell hozzá, de mi?

Milyen címszó alatt keressek ilyen csináldmagad dolgot.?



2016. febr. 21. 17:39
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
És ha viszonozni tudom bármivel, csak szólj.
2016. febr. 22. 20:42
 32/33 anonim ***** válasza:

A Morningside-on menj el a Walmartba, keresd az Electronics Department (a 401 és Sheppard között).


[link]


[link]

2016. febr. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Ha lehet, lenne még egy problémám, hogy hogyan lehet bedugni a 3x5 kistűs izét a laptopba.

Mert vagy a lukas helyét kell kivarázsolni , hogy a amibe a tűk illenek, az ne szintben legyen, hanem a tűk hosszának illően kijjebb, vagy valahogy a dugaszolóról kell leszedni a rézféle keretet, ami a lis tűket körbeveszi.

Vagy egy adapterféle kell inkább, hogy a másik kettőt ne bántsuk. Igen, biztos; ugye?

Ne is foglakozz vele, megoldom; csak gondolkodtam.

Bár valaki más tanulhat belőle, nem tudom.


Már így is túl sokat segítettél, köszönöm!!!

2016. febr. 26. 04:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!