Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha az egyik szomszéd többször...

Ha az egyik szomszéd többször a kertem fölött repteti a drónját és engem kameráz, akkor mit tehetek?

Figyelt kérdés
Rohadt idegesítő! Már arra is gondoltam, hogy lelövöm a slaggal vagy valami, de félek, hogy még én leszek megcseszve miatta.

2016. jún. 25. 21:45
1 2
 11/14 Sadi ***** válasza:
Ha fölötted repked bizonyára nem téged kameráz, csak a terepet, mert ahhoz komolyabb gép,gimbal,és fényképező gép kell.Ezalatt azt értem hogy feletted repül a kamerának lefele kell néznie hogy lásson téged és közel a minőség miatt.Kövesd a gépet és előbb utóbb meg találod a gazdát is, kérd meg hogy ne tegye,ha normális nem fogja fojtatni, ha fojtatja akkor jelentsd fel, ""miután lelőtted csúzlival"".
2016. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kép amint téged vesz, aztán per személyi jogok megsértése miatt
2016. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyunk mi is egy ideje, ezért is néztem utána a témának. Dettó ugyanez: szomszéd repteti felettünk a drónját, időnként megáll, és szemmel láthatóan nézelődik. Borzasztó idegesítő, hogy a saját kertemben is arra kell figyelnem, hogy ki figyel fentről. Nem járultam hozzá, hogy kamerázzon, fényképezzen.

Sajnálatos, hogy tényleg nincs hatékony fegyver ellene. Vagy csak úgy van, hogy fenyegetőzöl, majd esetleg feljelented, de ezzel egy olyan lavinát indíthatsz el, amit nem tudom, érdemes-e elkezdeni, vagy pedig egyéb eszközökhöz fordulsz, pl drone defender, aminek nem néztem még utána, mennyibe kerülhet, de gondolom, nem 2 fillér. Ráadásul ha lezuhan, és balesetet okoz, az meg megint a te hibád, és akkor vagy bújkálsz, vagy ha kiderül, még megint csak téged hurcolnak meg... Szomorú, hogy nincs eszköz a kezünkben.

2016. aug. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm légpuskával szedte le. Ő pontosan tudta, hogy kié, szólt is neki többször, írásban is (két tanúval aláírva), de nem történt változás. Az illető csak azt nem tudta, hogy az emberünk rendszeresen versenyekre jár. Eddig csak a céllövöldések utálták (kifosztotta), most már egy volt drón tulajdonos is.
2016. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!