Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mik a tapasztalataitok gamer...

Mik a tapasztalataitok gamer laptopok esetén márka szinten?

Figyelt kérdés
Gamer laptopot fogok venni, de hülye vagyok igazából ezekhez, hogy milyet válasszak. Első körben azt kérdezném tőletek, hogy milyen márkát találtok jónak, illetve rossznak? Mik a tapasztalataitok márka szinten?

2016. aug. 13. 22:02
 1/3 anonim válasza:
Asus és Lenovo. Ezek nagyon jó márkák. Már csak a pénztárcád szab határt ;)
2016. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik márka sem jó vagy rossz, minden gyártónak vanna rossz és jó gépei egyaránt, csak konkrét ípusok alapján lehet eldönteni, hogy az jó-e vagy sem, mennyid van rá?
2016. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]

nekem ez az asus laptopom van. első gamer laptomon, így nincs mihez viszonyítanom, de nekem nagyon bevált, én imádom! (fél éves most) halk, nem melegedik annyira, én főleg dotázok és ha egy meccs előtt mondjuk 50%-on van, felrakom töltőre és a meccs végére fel is van töltve, szép a kijelzője, még sosem laggoltam stb. stb. :D

2016. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!