Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék vásárolni új note...

Kertész István 33 kérdése:

Szeretnék vásárolni új note bookot. Az áruházbaban kezembe nyomnak egy leragasztott kartondobozt. Nem bonthatom fel, hogy kipróbálhassam. Ha szerencsém volt, és az van benne amit vettem, miböltudom, hogy a készülék új?

Figyelt kérdés

#vásárlás #tuttiújnotebook-ot
2017. febr. 5. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Megbízható helyről kell venni, Auschan, MediaMarkt stb
2017. febr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ha ennyire bizalmatlan vagy, akkor ne ilyen helyen vegyél.

Kb. majdnem minden elektronikai cikk ilyen, leveszed a polcról becsomagolva és hát vagy benne van, vagy nincs.

Amikor én vettem notebook-ot, akkor odahozták nekem a dobozban, kibontották előttem, beüzemelték, megmutatták az összes tartozékot, megkérdezték, hogy akkor mehet-e az üzlet és megvettem.

2017. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fizetés után ott azonnal kibonthatod, ha ennyire félsz.

Az eladó sem tud reklamálni, hiszen ha akarja ha nem, látni fogja ahogy kibontod. :)

2017. febr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A MediaMarkttal vigyázz mert ott 2 hónapos visszavásárlási garancia van, ha kifogástalan állapotban van a termék. Gondolom simán visszacsomagolják. Másrészt volt már olyan is hogy az eladó néni bemutató darabot akart nekem új áron eladni. Azért meg az új ár felét sem fizetném....


Az e-digitalnál meg konkrétan bsztak már át bontott cuccal! Oda végképp nem szabad menni!

2017. febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:

#4:

Érdekes amit írsz, mert nekem pl. az edigital-ál nem volt még negatív tapasztalatom. De az is igaz, hogy azt eldönteni, hogy egy termék újracsomagolt-e, azt nem tudod, csak ha kibontod és alaposan átnézed. Hallottam már ilyen esetekről sajnos, de az edigital-nál az a jó, hogy ha neten rendeled, akkor 14 napig minden ok nélkül visszaviheted és visszakapod az árát.

2017. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bontatlan csomag, új laptop és Free DOS. A telepítésnél aztán kiderült, hogy gyárihibás a merevlemez...
2017. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt gondom velük. Leárazott, utolsó darab, de új fényképezőgép. Aztán kideült, hogy a gyári, 10kHUF / db akkuk helyett ezer forinzos kínai volt hozzá. Persez vettem hozzá táskát, állványt, stb... amikor a turpsságkiderült, és nyomatékosan megreklamáltam, flegmán közölték, hogy a gépet visszaveszik, az összes többi tartozékot nem.
2017. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:

Igen, én is jártam úgy, hogy vettem tabletet, hozzá egy pár kiegészítőt, de mivel a tablet szar volt, visszavittem, de a tartozékokat persze nem vették vissza.

Telefonnal ugyanígy jártam. Most már megtanultam, hogy 1-2 hétig nem veszek semmihez semmi kiegészítőt.

2017. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#5


Az edigitalnál azt mondták hogy azért van csak kibontva mert bele kellett tenni a garancia jegyet.


Aztán otthon derült ki hogy simán bemutató darab volt.

2017. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bemutató darabot NEM veszünk meg! Soha.
2017. febr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!