Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért akarja a sz*xet csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja a sz*xet csak ilyen ritkán?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együtt. Eddig mondhatni távkapcsolatban éltünk, ritkán találkoztunk és havi 1 feküdtünk le egymással...


4 hónapja összeköltöztünk, de úgy érzem a barátom heti 1 alkalomnál nem akar többet...sőt...:/

Én szeretném többször is este/éjszaka, meg reggel is kívánom, de ő mindig elutasít és mindig van kifogása...


Sokszor mondtam neki ezt a dolgot, de erre azt mondja, hát ez van, már nem vagyunk 1 éve együtt hogy heti 4-5 csináljuk...

Nem tudom, úgy érzem neki gondja van velem...és nagyon fáj ez...


Ti mit gondoltok erről??

24N



2017. márc. 12. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Vele beszéltél erről? Mire jutotatok?


Rá kell jönnötök közösen, hogy mire van szüksége, hogy felizguljon, nagyobb libidója legyen, stb :)

2017. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
persze mondtam neki, de csak annyit mondott erre hogy már sok évevagyunk együtt és nem lesz olyan mint régen (kb egy év) hogy heti többször legyen...:/
2017. márc. 12. 19:47
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Ha egy férfi nem kívánja a szexet ott súlyos probléma lehet.

Vagy valamitől extrém xarul van (extrém, mert egy simán rossz passzban lévő férfi még ugyan úgy kanos), vagy nagyon nem tetszel neki.

2017. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

akkor ő miért nem mondja hogy mi a baja?

csak kifogásokat mond nekem én meg meg szeretném ezt beszélni de hiába..

2017. márc. 13. 09:16
 5/13 anonim ***** válasza:

Tehát akkor rajta múlik.

Hát meg kell értetni vele, hogy ez mindenkivel így van, egy időbután beleununkngymásba. És ha jobbá akarja tenni a kapcsolatot, azért tenni kell!


Sajnos a hogyannal gondban vagyok. Nálunk szex az még egész jól van.

Sajna mág szülőkkel élünk, és hát az még az elején ment, hogy reggel-este együtt voltunk, de már nem lehet így kényszeresen akkor, így kevesebb van. Meg a kapcsolat is beunalmasodik... próbáltunk sok dolgot, hogy feldobjuk, növeljük a kötődést. Sokat randizgatunk, kirándulunk, stb... ami közös élményt ad.

Érdemes utánanézni, hogy miket lehet tenni a tűz felélesztéséért. Könnyű lehet feladni, de aki ezt csinálja, az gyenge személy...

2017. márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, milyen sok évről beszél, azért 4 év távkapcsolat havi egy szex mellett nem egy visszasírható dolog.


Vannak ilyen aszexuális felé hajló emberek, férfiak, nők - eddig nem derülhetett ki... de ha nem is lehet vele őszintén beszélni erről, akkor egy szenvedés lesz az életed mellette, az világos, ugye?

2017. márc. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Valamiért nem mondja mi a baja, mert valamiért az az érdeke.

Házasok vagytok, valami pénzügyi dolog lehet amiért szakítás helyett inkább veled marad élettársként?

Esetleg liánozni akar, csak még nincs meg a következő "inda"...

2017. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Mi csak egy éve vagyunk együtt de együtt élünk szinte az elejétől 20 éves vagyok párom 23 és ő is hasonlóan van lehet sokat vagytok együtt én se találok választ azt mondja nincs kedve ...mi napi 4x együtt voltunk kb .. most meg nekem kell mindig kezdeni és az ilyen heti 1 ... és kevésnek érzem, nő vagyok de mégis ő nem akar ,vegyél szexi rucit nekem az szó szó be jött de nincs kedve sokszor fáradt tudom nem csal meg ilyenek basszus mondom leírom az esetem csak hogy lásd... :s sok sikert egy szép kis szexi ruha lehet feldobná a kedvét vagy kezdeményezz "extrémen" én volt hogy fogatmosott és csak elétérdeltem de egy idő után az állandó női részről való kezdeményezés is rossz kezdem unni nullának érzem magam akit nem kíván a párja vagy nem tudom nagyon rossz elhiszem.. De volt párom is ilyen volt ne hidd hogy egy férfi mindig kanos a nőknek nagyobb a libidójuk az a férfi kanos aki még rövid távú kapcsolatban van akinek ritkán akad alkalma szexelni stb ... mindig ott vagy neki és nem veszi észre hogy egy hete nem szexeltetek munka szaladnak a napok sajnos ennek tudom be én is ...
2017. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Basszus én 60+ férfi vagyok és csak azért nincs minden nap szex, mert néha vannak egészségi nehézségek, vagy hullafáradt valamelyikünk.
2017. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

nem, szerencsére még nem vagyunk házasok, csak közös albiba vagyunk.


én szeretnék kirándulgatni, meg vacsorázni egy étterembe, de ő unalmasnak tartja, meg nincs kedve hozzá

ugy érzem, ő sok mindenről tehet, és nem akarja a tüzet fent tartani...:(


én már annyiszor próbálkoztam, hogy belefáradtam abba, hogy mindig van kifogása és visszautasít!

2017. márc. 13. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!