Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első alkalom, hogy nem feküdt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalom, hogy nem feküdt le velem a párom? Fiúk tippek?

Figyelt kérdés

2 hetente találkozunk a párommal hétvégén , most kivételesen 1 héttel hamarabb találkozunk viszont nem feküdt le velem....

Előtte mondta, hogy fáj a háta és nem aludt 4 napja rendesen. Viszont volt petting 1x és annyi.. semmi több. Ugyan úgy szeretget, kedveskedik stb...

szerintetek csak álmos volt vagy az érzéseivel lehet gond?

megkérdezni még nem merem, hiszen első alkalom amikor nem történt semmi.

Én 22L é 23F



2016. szept. 26. 08:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Fúú de utálom az ilyen kötelező dugásokat!
2016. szept. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
70%

Most nem értem mi a gondod?

Hogy nem volt kipihent és fájt a háta, ezért nem volt kedve szexelni?

Vagy csak szimplán az, hogy nem volt kedve szexelni?


Szerintem ebbe a helyzetbe se többet se kevesebbet nem kell belelátni mint amit itt leírtál. Nem volt a toppon, nem ment. Megesik, és ha tartós a kapcsolat, akkor meg is fog esni. Ő is ember.

2016. szept. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Miért kötelező minden egyes alkalommal dugni, mikor együtt vagytok? Szerintem ennél kiábrándítóbb nincsen.
2016. szept. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Lehet,hogy fáradt volt,de én is furcsálnám ha nálunk lett volna így. Mi is eleinte 2hetente találkoztunk és párom mindjárt rám mászott allig várta,hogy együtt legyünk meg mindig mondta írta mennyire kíván. Majd meglátod,hogy fog legközelebb viselkedni, mond neki,hogy már pihend ki magad hétvégére csábítgasd írj neki pikáns dolgokat esetleg küldj képet is neki sok sikert
2016. szept. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyetlen ilyen alkalomból ne csinálj problémát! Lehet, hogy valóban nem volt olyan hangulatban. Fáradt volt, fájt a háta, stb. Ha elutasító lett volna, akkor inkább aggódhatnál, de erről nem volt szó. Szerintem kiábrándítóak az ilyen kötelező, rutinná vált dolgok. Ennyi erővel egy idő után azon is lehetne aggódni, nem csak megszokásból mászik-e rád. A szexet, az ajándékot, a kedvességet, stb-t mindig az alkalomnak kell szülnie.
2016. szept. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Kis nyomi, meg sem kívánt? A te bajod ha neked nem jó az igazi férfi, csak a takony. Az is csak kéthetente... te jó ég!
2016. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Ne gondolkodj ilyen butaságokon.

Azt mondta "fáj a háta és nem aludt 4 napja rendesen" - külön-külön is meggyőző indok, és úgy tűnik nem is túl gyakori, ha először fordult elő.

2016. szept. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha véletlen nem jutott eszedbe akkor ajánlom hasonló esetben pl. masszírozd meg.
2016. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
ezt ne aggodd tul,a ferfiak is elfaradnak :) a munka miatt :) de egy nö nem faradhat el holott ledolgozik 8orat mos föz takarit,de ha faj a feje v faradt v lelkileg tulterhelt a gyerekneveles miatt is akkor a ferfi keres egy szeretöt :) de a ferfi 37 fokos lazzal meg akar halni :) bocsi ez csak ugy jött ;) ne ijedj meg majd legközelebb duplan bepotoljatok :) vagy probaljatok meg többször talalkozni
2016. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem még sose fájt annyira a hátam, főleg egy hét szünet után (61F)
2016. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!