E-Cigik tényleg ennyire veszélyesek?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Az a helyzet, gondolkodóba estem az E-cigiken. Viszont nagyon eltántorít a gondolat, hogy felrobbanhat, akár a szám közelében is. Nem vagyok füstös, csupán nikotin nélküli lötyivel képzeltem el a szívást, de a robbanásveszély eléggé megrémít... Le tudná valaki írni ennek az okát, vagy hogy átlag esetben egy középkategóriás vape nál mennyi az esély a robbanásra, vagy mivel lehet ezt megelőzni? Jó hobbinak képzeltem el, de ha ilyen veszélyekkel jár, akkor keresnem kell valami másat :S Spanomnál csekkoltam 1-2 vape t, és igazából bejött. Már az is megvan, miféle aromákkal csekkolnám le a sajátomat (ha mégis vennék), de ez így eléggé necces. Volt valakinek már gondja a vape al?
2017. szept. 23. 16:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Kezdőként magadnak akarsz liquidet keverni? Bátor :)
2017. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Remélem csak összejön :D Mellesleg így sokkal olcsóbb és tovább is tart, csupán annyit nem tudok, mennyit kell rá várni keverés után, hogy használható legyen :D
2017. szept. 30. 00:56
 13/22 anonim ***** válasza:
Aromafüggő. Én három év e-cigi után mertem saját keverésre adni a fejem, és még mindig nem az igazi! Nem könnyű!
2017. szept. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Tudom, de vettem egy normális adagot, gondolom így van miből kísérletezni :) Az arománál annyit írtak, az optimális vegyítési arány a 10%-90%. Viszont azt is olvastam hogy kb 1 hétig is érnie kell, az viszont gáz :S Am 1 kérdés... Néztem unboxing videókat, hogy megtudjam pontosan mit rejt a csomag, és úgy láttam, már fel van töltve egy barnás-sárgás lötyivel, de erről nem leltem infót. Lehetséges hogy nikotin tartalmú? Mert nem vagyok füstös, és nem hiányozna hogy egy adag után kívánjam :S
2017. szept. 30. 12:34
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha valami nikotin tartalmú annak rá kell hogy legyen írva a csomagolásra, különböző jelzésekkel, máshogy nem kerülhetne forgalomba idehaza.

A kit amúgy biztos hogy nem tartalmaz folyadékot. Azt a videós tette bele.

2017. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Valóban? Én pedig azt hittem, eleve azzal érkezik :D Kivette a dobozból és már benne volt :D Akkor viszont lecsekkolom majd a csomagolást, ha mégis lesz benne, a válaszokat pedig köszi szépen :)
2017. szept. 30. 19:11
 17/22 anonim ***** válasza:
Azért mert review előtt feltöltötte hogy ne azzal vacakoljon felvétel közben :)
2017. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Néztem más videókat, valóban előre feltöltötte a fickó :D Mellesleg olvastam a keverésről, és azt mondják, a gyümölcsös aromáknak kell kb 1 hét keverés után, hogy beérjen. Létezik valami katalizáló módszer? Egyesek szerint a mikró beválik. Mármint 5 másodperc a mikróban, és a keverék szépen összeáll. Erről nem tudsz valamit? :/ (már alig várom hogy lejöjjön :D)
2017. okt. 1. 11:26
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem, nem mikrózok, kivárom. Némely gyümölcsös azonnal is szívható akár, de pár nap jó tesz. Dohány ízneknek kellhet 2-3 hét. Nem mindig szoktam betartani amúgy, ezek nagyon szubjektív dolgok, ha egy jó összerázás után elsőre bejön, miért ne? Nem kötelező várni.
2017. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Kösz szépen, a jó összerázással nem lesz gond :D Majd csak jó lesz :) Ha nem, akkor majd várok pár napot.
2017. okt. 1. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!