E-Cigik tényleg ennyire veszélyesek?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Az a helyzet, gondolkodóba estem az E-cigiken. Viszont nagyon eltántorít a gondolat, hogy felrobbanhat, akár a szám közelében is. Nem vagyok füstös, csupán nikotin nélküli lötyivel képzeltem el a szívást, de a robbanásveszély eléggé megrémít... Le tudná valaki írni ennek az okát, vagy hogy átlag esetben egy középkategóriás vape nál mennyi az esély a robbanásra, vagy mivel lehet ezt megelőzni? Jó hobbinak képzeltem el, de ha ilyen veszélyekkel jár, akkor keresnem kell valami másat :S Spanomnál csekkoltam 1-2 vape t, és igazából bejött. Már az is megvan, miféle aromákkal csekkolnám le a sajátomat (ha mégis vennék), de ez így eléggé necces. Volt valakinek már gondja a vape al?
2017. szept. 23. 16:17
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Lejött, arányosan bekevertem a lötyit, feltöltöm a cigit, kapcsolom, semmi. A LED világít hosszan míg nyomom, de nem serceg, nem csinál semmit... Multiméterrel leellenőriztem, az akksi ad áramot az 510 es csatin, a porlasztó vezeti az áramot, tehát nincs kontakthiba. Foggalmam sincs mi a gond, de nem megy, nagyon örülök neki... Egyszer próbálnék ki valami érdekeset, akkor se megy...
2017. okt. 6. 18:29
 22/22 A kérdező kommentje:
Na most pocsékul érzem magam... Nem csavartam vissza külön a porlasztót, és ez volt a gond, szuperül megy, és finomra sikerült a lötyi :) Ha valamiben kezdő vagyok, akkor nagyon béna :S De valahol el kell kezdeni...
2017. okt. 6. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!