Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy Panasonic SA-AK 240...

Van egy Panasonic SA-AK 240 (elég régi. ) hifitornyom. Az lenne a kveszcsön, hogy ebből pár éve kiment a magas. (és a mély sem tökéletes). Folyt lennt. (? )

Figyelt kérdés

Ha kicsérelem a magas, (esetleg) mély sugárzót, újratekercselem, akkor szólhat e olyan szinten, hogy egy kezdő stúdióba beférjen ez a cucc?

Egy Focusrite külső hangkártyáról, (ha lehetséges) és egy keverőről (talán behringer). Erősíteném a jobb hangzás érdekében. (Két utas hangfalról van szó. )

(Kezdetleges stúdióról van szó, elektronikus zenét szeretnék csinálni: R&B,HIP-HOP,TRAP.)



2019. márc. 23. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ha ha.
2019. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 repulo ***** válasza:

Nem, viszont egy ideje ezek nagyon jó árban vannak, és pont erre lettek kitalálva:

[link]

2019. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

"Az lenne a kveszcsön"


Értem az angolos majomkodást, csak nem szeretem ezt a homár stílust, ez egy magyar fórum.

Főleg, hogy bezzeg magyarul nem tudsz normálisan (lent stb.), meg a kérdés tartalmilag is gyerekes butaság, ezért arra már nem is reagálok.

2019. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdésben az egyetlen értelmes dolog az "az lenne a kveszcsön" rész, ne kritizáld.
2019. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a második válaszolónak!:) A többi emberkével nem szeretnék vitába szállni. :)
2019. márc. 23. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudnál.
2019. márc. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem sokat értesz a dologhoz (meg a magyar nyelvhez)

Szerintem ne hallgass senkire. Csak tekercselgess nyugodtan.

Már ha tudod hogyan kell(ene) Kétlem...

2019. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!