Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Lehetetlen feladat eladnom egy blu-ray illetve dvd lejátszót?

Mennyi rá az esély,hogy tovább tudom adni olyannak aki használja is és hasznát veszi ? 1-1 darab van belőlük. Sajnos nincsen már rá időm a sok munka miatt.

Keress kérdéseket hasonló témákban: DVD lejátszó, DVD, film, blu-ray, lejátszó, házimozi, eladás, Jófogás, mozi, lemez

ápr. 17. 21:36  Privát üzenet  

A válaszok

Nem kell hozzá idő.

Meghirdeted, és akinek kell, az jelentkezik érte, ha az ár megfelelő.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 18. 08:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mármint nekem nem lenne időm használni a dvd blu ray lejátszókat . Meghirdetni lenne ,de igény lenne rá magyarul vevőköröm ?

# 2/6Időpont ápr. 18. 08:37 Privát üzenet
A válasz ugyanaz. Hirdesd meg.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont ápr. 18. 09:31 Privát üzenet
Hányszor teszed még fel ezt a kérdést?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont ápr. 18. 18:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem vagyok mr vhs meg mit magyaráztál valakinek mr dvd vagy milyen felhasználók. El vagy tévedve szerintem mert szoktam azokat olvasgatni onnan tudom,hogy minden ilyen jellegű kérdés alá ezt írod. 70% od miatt főleg felismerlek.

# 5/6Időpont ápr. 18. 19:26 Privát üzenet
Minden ilyen jellegű kérdés te vagy. Nem, nem hiszem, hogy te lennél Mr. VHS. Te Mr. Bluray vagy. De nevetnék, ha te is ugyanaz lennél. Amúgy tök mindegy, hogy 1 vagy 3 mániákus tölti az oldalt a roncsai ismételgetett élettörténeteivel, betegségeivel, és azzal, hogy megveszik-e, ahelyett, hogy cselekedne: azaz javíttatná, vagy áruba bocsátaná, vagy kidobná.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont ápr. 18. 22:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyetemisták Ti mennyi idő alatt tanultok meg 700 oldalt? Lehetetlen feladat?
Egy 50x50x50cm-es akváriumot gyalog ellehet hozni? Vagy lehetetlen feladat?
Nektek volt már olyan munkahely, vagy munkahelyi feladat amire azt mondtátok "lehetetlen küldetés"? Többit alább.
Emelt biológia érettségi mennyire lehetetlen?
Melyik könyvben szerepel?
Nokia Lumia 610-el vannak gondjaim. Mobilinternet beállítása abszolút lehetetlen feladat Számomra. Remélem Valaki ért hozzá és tud Nekem segíteni benne?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!