Lehetetlen feladat eladnom egy blu-ray illetve dvd lejátszót?

Figyelt kérdés
Mennyi rá az esély,hogy tovább tudom adni olyannak aki használja is és hasznát veszi ? 1-1 darab van belőlük. Sajnos nincsen már rá időm a sok munka miatt.

2019. ápr. 17. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá idő.

Meghirdeted, és akinek kell, az jelentkezik érte, ha az ár megfelelő.

2019. ápr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint nekem nem lenne időm használni a dvd blu ray lejátszókat . Meghirdetni lenne ,de igény lenne rá magyarul vevőköröm ?
2019. ápr. 18. 08:37
 3/6 anonim ***** válasza:
A válasz ugyanaz. Hirdesd meg.
2019. ápr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hányszor teszed még fel ezt a kérdést?
2019. ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mr vhs meg mit magyaráztál valakinek mr dvd vagy milyen felhasználók. El vagy tévedve szerintem mert szoktam azokat olvasgatni onnan tudom,hogy minden ilyen jellegű kérdés alá ezt írod. 70% od miatt főleg felismerlek.
2019. ápr. 18. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden ilyen jellegű kérdés te vagy. Nem, nem hiszem, hogy te lennél Mr. VHS. Te Mr. Bluray vagy. De nevetnék, ha te is ugyanaz lennél. Amúgy tök mindegy, hogy 1 vagy 3 mániákus tölti az oldalt a roncsai ismételgetett élettörténeteivel, betegségeivel, és azzal, hogy megveszik-e, ahelyett, hogy cselekedne: azaz javíttatná, vagy áruba bocsátaná, vagy kidobná.
2019. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!