Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet másokat megnevett...

NextBack kérdése:

Hogyan lehet másokat megnevettetni? Könyv, film?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit furcsának tűnik a kérdés, de megfigyeltem, hogy ha kettesbe vagyok valakivel (nem családtag,fiú,lány mindegy), akkor beszélgetünk meg minden, de úgy igazán nem tudom megnevettetni.

Mikor többen vagyunk akkor én is könnyebben hozzátudok szólni a dolgokhoz, de nem tudom miről kellene beszélni.


Gondolom vannak ilyen témájú könyvek, szöveget interneten is, valamit tudtok ajánlani ?


2019. júl. 28. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég kinyitni a számat, már dől mindenki a röhögéstől. Egyrészt van egy affektálásom, másrészt mindig hülyéskedek. Ezt nem kell vagy nem lehet tanulni. Ilyennek születni kell.

20/F

2019. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy neked van humorérzéked, a másik pedig képes vennei a humort, azaz neki is van. Másként nem megy.

A többi csak kínlódás. Pl. ha valaki depressziós, szomorú, gyászol, gondjai vannak stb. azt nem kell mindenáron megnevetteteni.


Könyv, film ezer van, keresd meg a neked legjobbat. Én hiába ajánok neked bármit, ha te nem vagy rá vevő.

2019. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat, a témába nem feltétlen csak a megnevettetés, hanem a kommunikáció miről beszélgessen, hogyan barátkozzak stb. is érdekel.

A témába nem vagyok jártas, ezért pár darab film, könyv, videó ötletet is írhattok.

2019. júl. 28. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos nem olyan dolog, amit meg lehet tanulni, mint egy feleletnyi anyagot az iskolában.
2019. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!