Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 16 évesen szinte az egész...

16 évesen szinte az egész nyarat a négy fal között töltöm, más is van így?

Figyelt kérdés
A barátaimnak semmi igénye a kimozdulásra, egyiküknek rengeteg programja, a többiek pedig teljesen jól elvannak otthon. Én nem, a hónaponta találkozgatás édeskevés, én pedig nem találom fel magamat itthon..Mentem volna dolgozni, de a munkahelyen addig hitegették, hogy máshol a városba nem maradt hely. Nyugtassatok meg, hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen helyzetben..Fogalmam sincs, hogy fogom túlélni ezt a maradék egy hónapot, szerintetek?:/
2019. júl. 29. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül miért nem mész le strandolni? Vagy sportolj, menj futni. Szüleiddel miért nem mész valahova?


Egyéb ötletek: olvasás, takarítás, nyelvtanulás.

2019. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Minden nyáron amióta csak az eszemet tudom. Sokszor úgy vagyok vele hogy várom az iskolát már csak amiatt hogy találkozzak emberekkel. Bár az idei nyaram egy fokkal jobb mert heti egyszer eljárok sportolni. Neked is ezt tudom ajánlani.
2019. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szüleimmel szoktam menni, de az elég kényelmetlen, mert nagyon nem egy az érdeklődési körünk, ami engem érdekel, őket nem, és fordítva.
2019. júl. 29. 14:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Téged mi érdekel?
2019. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Takaríts, tanulj nyelvet menj el biciklizni stb
2019. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán egyedül elmentem fotós sétára a lakóhelyemen, és a galamboktól a hangyákig, a főutca szemeteseitől a városháza kovácsoltvas kerítéséig mindent megfotóztam. És közben egy fagyi, vagy víz vásárlása közben félórákat beszélgettem vagy az eladóval, vagy a vásárlótársakkal. Egyáltalán nem unatkoztam...
2019. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem unatkoztam sosem, minden iskolás nyaram otthon telt egyedül, filmekkel-könyvekkel. Vissza is sírom mióta dolgoznom kell.
2019. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nyelvet tanulnék,munka mellett nem egyszerű már, közben ide oda el járnék szórakozni, olvasgatnék, képezném magamat hogy később meg tudjam teremteni az az életet amit szeretnék.

21F

2019. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem mesz ki a varosba egyedul??
2019. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Ugya ez.

Ma is kimentem, a fővárosban járkáltam és? Hirtelen jó lett a nyaram és egy jó program volt? Hát nem igazán...

Én sem tudom magamat feltalálni mivel szinte minden program társas, ami nekem nincs.

2019. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!