Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van rajtam kívül olyan, aki...

Van rajtam kívül olyan, aki az egész nyári szünetet otthon a négy fal között tölti mert nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 15:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
nekem vannak barátaim de ők mind táborba,nyaralni vannak úgyhogy a nyár 90%-át otthon töltöm és bámulom a falat.
2012. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Pl. én mert a 8 év alatt senkivel se kötöttem szoros barátságot 14L
2012. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
menj el dolgozni, én egész nyáron azért dolgozok, hogy el tudjak menni nyaralni, úgyhogy nem unatkozok itthon.
2012. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Én idáig az összes nyarat négy fal közt töltöttem(kivéve amikor el kellett mennem táborba vagy ilyesmi,20/F)

Nekem sincsenek és nem is voltak barátaim,szoval ha ezen mult volna csak, akkor még a tábor se lett volna.

2012. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
mindenkinek kell hogy legyenek barátai miért nincsenek? hány éves vagy? próbálj itt levelezni valakivel ha más nem.
2012. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Ha tudnád, hány emberrel leveleztem már az elmúlt hónapokban... Neten keresztül azért mégsem olyan mint személyesen. És furcsa módon még egy olyan emberbe se botlottam bele, aki legalább ugyanabban a megyében lakna mint én. A magány lassan tönkretesz, és nem tudom mit tegyek. Nekem nem olyan könnyű barátokat szerezni a suliban. Úgy érzem hogy ők nem is kellenek nekem. Új embereket akarok megismerni, új lappal kezdeni, de közben félek az ilyen helyzetektől. Félek attól hogy összeszokott emberek közé bekerüljek ''újoncként''. Sosem tudom miről beszélgessek olyanokkal, akiket igazán nem is ismerek. Ebbe a kategóriába tartozik szinte mindenki a szüleimen és a testvéremen kívül. Rossz érzés, hogy így megy el a kamaszkorom. De tényleg nem tudom, mit tegyek. Senkinek nem kellek.
2012. júl. 8. 22:22
 7/31 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj rám hátha ugyanabban a megyében lakunk.:)
2012. júl. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

Én is unatkozok, mert a barátaim otthon ülnek és nem jönnek sehova, vagy éppen nem engedik őket, vagy már ezen a nyáron harmadjára többen is lemondják a bulikat, mert közbejön nekik valami. Meg nem engedik ki őket a városból -.-" Bezzeg az öcsém a barátaival most is majd megy a Tiszához. Én mennék strandra, fesztiválra, Balatonhoz, Tiszához stb. , de ők meg otthon meresztik a s*ggüket. :S


A legjobb barátnőm meg dolgozik. Ő az egyetlen, aki jönne is meg el is engednék a szülei más városokba is.

2012. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
szívesen várunk új embereket bulira esetleg :) 19/F
2012. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
nekem vannak barátaim, de lassan kezdem én is így érezni magam, mert más a stílusom mint nekik, és őket eléggé zavarja
2012. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!