Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mondja rám valaki hogy...

Miért mondja rám valaki hogy nekem nincsenek barátaim, amikor az illető keres folyton barátokat?

Figyelt kérdés
Ezt kicsit sértőnek éreztem,amikor ilyet mondott nekem valaki,akit ismerek.Konkrétan a szemembe vágta,hogy nekem nincsenek barátaim és erről én tehetek,miközben ő az,aki folyton keres valakit maga mellé barátnak,de hosszú távon mindenki vagy unalmasnak vagy elviselhetetlennek tartja.Ez az illető elég sokszor megalázott már szavakkal.Sose adtam vissza,mert eleinte kedveltem.De nálam ezzel a mondatával végleg elvágta magát.Nekem valóban nincs sok barátom,csak 3,de azokra bármikor számíthatok.Nagyon jól kommunikálok velük.Szeretem őket és ők is engem.Miért mondhatta,hogy nekem nincsenek barátaim?
2019. júl. 31. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
sajat nyomorat probalta igy enyhiteni. neki nincsenek (pont emiatt), es ezt vetitette ki rad, beled akart rugnu
2019. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerős. Rám is mondta olyan, akinek senkije, még a családjával sincs jóban. Rám számíthatott. De ilyenek miatt megszakítottam vele a kapcsolatot. Nekem van más barátom, nem sok, de igazi barát nem is szokott sok lenni.
2019. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!