Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Erre hogyan reagálnátok?

Erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Ha az akivel eddig haverkodtatok egyszer csak bejelentené, hogy nem akar többet beszélni veletek (Van oka). Tiszteletben tartanátok? (Egy meló helyen dolgozunk, szóval napi szinten találkozunk majd)
2019. aug. 4. 06:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

En olyan helyzeteket teremtenék hogy ugy is megkelljen szolalnia, abbol latom ugyanis hogy mennyire gondolta komolyan.


Ha kepes hosszu ideig maradni targyilagos közömbös es nem olda fel nem kezd soha nyitni, akkor feladom es valahol megbantva is erzném magam hogy valszeg nem jelenthettem neki eddig se sokat akkor

2019. aug. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
orulok, h nem neked akarom megmondani
2019. aug. 4. 06:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Miert lettem lenullazva?

En nem eröltetném rà magam de szeretném ha feloldana, de ha vegkepp elhatarolná magát tölem mégis akkor bàntana.


Ebben mi volt a lepontoznivalo ugy mégis?

2019. aug. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyerekesnek gondolnám, hisz előfordulhat, hogy a munka miatt muszáj kommunikálni, olyan nincs hogy "bocs Béla, mostantól nem beszélek veled" munkahelyen nem kell jóban lenni mindenkivel, de a munkakapcsolat legyen korrekt.
2019. aug. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ebben van racio. de akkor megis hogyan kene egy olyan szemelyhez viszonyulnom aki lekezeloen banik velem (meg ugy amblokk mindenkivel)? mert kb most is csak annyit beszeltem vele ami a melohoz kell, megis szarul erzem magam, mert meg ebbe is belecsempesz 4-5 sertest meg 3-4 parancsolgatast. pedig mar parszor raszoltam.
2019. aug. 4. 08:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem gond, kevés az ismerősöm, tehát igen, nem foglalkoznék vele.
2019. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor ne beszélj vele, majd ha mégis hozzád szól valamikor akkor kérdezd meg tőle, hogy "nem úgy volt, hogy nem beszélünk"? :D

Nekem ezt egy szobatársam mondta egyszer, mert leteremtettem, amiért ugráltatni akart. Bevágta a durcát, hogy innentől SOHA TÖBBÉ (LOL) nem akar szóbaállni velem. Mondom ok, legalább végre csend lesz ebben a szobában.

Utána alig egy héttel később mégis szólt nekem valami miatt, akkor mondtam neki ezt, amit neked is javasoltam. Majd felrobbant a dühtől. :D

2019. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi rá az oka? Mert ha van rá oka elfogadnám és csak akkor kommunikálnék, hogyha munka miatt szükséges. Vagy bocsánatot kérnék es mondanam,ha változna az álláspontja keressen. De így nehéz válaszolni, valami konkrétum?
2019. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy várjunk. Te lennél az , aki be akarja jelenteni, hogy nem akarsz beszélni, mert bunkó? Ha igen , szerintem ne tedd. Inkább te is szólj neki párszor vissza, hogy tudja hol a helye vagy mondd meg beki az allaspontod,hogy ne legyen már ennyire bunkó ok nélkül és utána hanyagold, amennyire lehet
2019. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!