Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan utasítsak vissza egy...

Hogyan utasítsak vissza egy meghívást lagziba?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki meghívott a lagzijába. Ő a barátjának tart engem, mert egyszer kétszer segítettem már neki, mikor megszorult stb.. Viszont én annyira nem hinném, hogy nagy barátok lennénk. Mindenesetre meghívott a lagziba, ami 200 km-re lesz tőlem és senkit se ismerek a társaságból, szóval biztos, hogy nem megyek. Hogy tudnám visszautasítani szépen? Köszi!
2019. aug. 5. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki, hogy senkit nem ismersz, nem fognak kibeszélni "megjött az az ember, tuuuudod, aaaz" de jó lenne ha engem meghívnának ilyenre. Ha tudod az időpontot akkor kamuzz be valami fontos, kihagyhatatlan dolgot, én nálam működik, hogy " chippelni viszem a kocsit, már 2 hónapja lefoglaltam az időpontot" boccccsiii... vagy hasonlót, ami az életstílusodhoz illik. ;)
2019. aug. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az őszintén és magyarul, egyenesen megmondás már senkinek sem játszik? De komolyan?

Mondjuk az is igaz, hogy mindegy hogy fogalmaz az ember, mindig megsértődnek az igazság hallatán.

Szóval ezt végiggondolva, ja. Hazudj valami hihetőt, állj te is ebbe a sorba, kifizetődőbb.

2019. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!