Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hatalmas szemétség visszamonda...

Hatalmas szemétség visszamondani esküvői meghívást? Vagy ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Életemben mindig szerencsétlem voltam, de ezt soha nem gondoltam volna én sem.

Az esküvőnket júniusban fogjuk tartani, én a menyasszony vagyok. Nem kis esküvő lesz, de nem is világraszóló, mindenesetre a tágabb rokonságot, baráti kört meghívtam, mert anno ők is így tettek, meg amúgyis visszajön majd a menyasszonytáncból.

A legnagyobb gondom viszont ott kezdődik, hogy meggondoltam magam, egy egykori osztálytársamat, viszont inkább a párját egyáltalán nem látnám szívesen.

Szóval ez a nő szakközépben volt osztálytársam, barátnőm. Nem sokkal érettségi után férjhez is ment, és természetesen meghívott az esküvőre. Aztán hamarosan elvált, külföldre költözött egy időre stb. szóval köztünk is megszakadt a kapcsolat.

Karácsonyi bevásárláskor viszont találkoztam vele az egyik helyi szupermarketben, és meghívtam az esküvőmre, természetesen plusz egy fővel, mert újságolta hogy van egy komoly kapcsolata.

Most viszont láttam facebookon, hogy eljegyezték... de nem is akárki.,. egy exem, vagyis akkor egy srác akinek csak annyira kellettem hogy elvegye a szüzességemet... Na és most hogy momdjam el az ismerősömnek, hogy ne hozza? Mennyire lenne bunkóság magamra nézve? Nem tudom mi a francot tegyek....

31/N


2019. jan. 3. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd vissza, ha őt nem zavarja, téged se érdekeljen. De lehet, ha nagy vicceskedve megjegyzed a nőnek, hogy nem is tudtad, hogy az exeddel jár, akkor lehet, hogy hirtelen ők nem tudnak elmenni, mert valami közbejött.
2019. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag miután szakított velem, évekig nem volt barátom, mert nem bíztam meg senkiben. Az önbizalmamat is teljesen hazavágta, csak most kezdett el javulni a vőlegényem mellett. Legszívesebben arcon köpném, nem hogy még megvendégeljem. Úgy érzem sokáig fogok még ezen gondolkodni.
2019. jan. 3. 19:16
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem vond vissza a meghívást s nyugodtan meglehet mondani hogy miért, mivel minden embernek van múltja amit vállaljuk! A legszebb napodon ne legyen már ilyen feszko, hogy olyan ember van ott akit nem akarsz. Leendo Férjed is biztos furán érezné magát.en megmondanam az őszintét ez volt a múltba s ne haragudjon de ez kellemetlen, nem jó érzés neked.
2019. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén elmondanám neki, hogy mi volt a helyzet az exeddel. Megmondhatod nyugodtan, hogy nem szeretnéd őt az esküvődön látni. Nem vagy köteles rosszul érezni magad a saját esküvődön, csak azért, mert esetleg nem lenne illendő visszavonni a meghívást. Huh, ha belegondolok, hogy milyen lett volna a saját esküvőmön a gyűlölt ex jelenlétét elviselni... De a srác magától nem kapcsol, hogy nem kéne elmennie?
2019. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám neki az igazat. Nem részletekbemenően, de röviden tömören.


A pároddal jártam anno, exeket nem szeretnék meghívni, téged nagyon szívesen látlak nélküle is.

2019. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ő tolt ki veled, akkor nyugodtan mond meg nekik hogy azért ne jöjjenek. Mond el a barátnődnek hogy mi van és ezért még megsem haragudhat.
2019. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire megértelek. Én csak simán összefutottam az exemmel- közös társaságból egy félig meddig barátnőmmel csalt meg, csúnya volt a szakítás. Nagyon csúnyán megalázott, bunkó volt. Ez 15 éve volt. Pár éve összetalálkoztam velük, egy üzletben, átnéztünk egymáson, de még most is nagyon szar érzés volt, ahogy ott sugdolóztak és bámultak a mellettem lévő sorban. Hát még az esküvőmön látni egy ilyen embert, aki gusztustalanul viselkedett velem. Mond el neki, hogy az úriembert nem akarod meghívni az esküvődre.
2019. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy ne haragudjon, de nem gondolhattad, hogy épp az egyik exed az ő új kapcsolata, és mivel akkoriban nem túl szépen váltatok el, nem szeretnéd, ha ő is ott lenne - ha ez a csajnak gond, természetesen megérted, bár őt a fickó nélkül továbbra is szívesen látod.
2019. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg kellemetlen, a leendő férjed tudja mindezt? Ha igen akkor ne törődj vele..
2019. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia. Mi lesz vegulis?
2019. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!