Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Budapesten hol lenne legegysze...

Budapesten hol lenne legegyszerűbb lányokkal barátkozni?

Figyelt kérdés

Sajna az elmúlt időben több ok miatt is megszűntek a barátságok és vágynék még közeli barátokra. Budapesten hol tudnék fiúként barátkozni lányokkal?(nem gondolok többre). Fiúkkal soha nem ment, haverként vannak de közeli barátságok mindig elég extrém módon kisiklottak, és rájöttem,hogy a lányokkal igazabb barátságot tudok kialakítani. Ismerkedés nekem nagyon nehezen megy, elég gátlásos és zárkózott vagyok emiatt kb meg kell erőszakolnom magam ,hogy beszélgetni tudjak, és személyesen tudok csak megnyílni.

A kevésbé extrovertált, visszafogott lányokkal könnyebb a helyzetem, de a nagyon extrovertált és nagyon "elnyomós" személyiségek sajna inkább visszaszorítják ezt. Odamenni random emberekhez nem megy, mert nagyon gyorsan lefagyok a stressztől sajna :/


Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. aug. 6. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Csak a melegek barátkoznak lányokkal. A lányokat dugni kell.
2019. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Tudom, hogy a kérdésed nem erre irányul, de azthiszem azért jó lenne neked. Tegnap talàltam rá egy youtube csatira, ami elsőre bullshitnek tűnt nekem, de rá kellett jönnöm hogy nem is az.


A csati neve Sikerre hangolva. A szociális és kommunikációs kézségeket célozza meg. Csekkold kérlek. Írd meg ha tetszik :)

21/L

2019. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet túl hatékony ez a szociális és kommunikációs kézségeket fejlesztő csatorna, ha ilyen szavakat használsz, mint "csati" meg magyar ember létedre "bullshit". 🤷🏻‍♀️

23N

2019. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2019. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
56%
Nekem írhatsz:D, kedves 1-es te meg menj a faszba:D
2019. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Mert? A barátokra ott vannak a fiúk. A lányokkal csak párkapcsolatot vagy szexkapcsolatot kell kialakítani. Így a normális.
2019. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

A srácok nem szoktak lányokkal barátkozni és nincsen barátság férfi és nő között. Nincs olyan heteroszexuális srác akinek lenne lány barátja. A barátnő az más!

Ha meleg vagy (amivel semmi baj nincs) akkor nincs ötletem hogy hol tudnál barátkozni lányokkal. Vannak melegeknek szórakozóhelyek azok jók lehetnek esetleg.

2019. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Hali 3. válaszoló, nem mondtam hogy igénybe vettem a fejlesztést, szimplán “csekkoltam”. Neked is ajànlom
2019. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1-es: Ezzel a felfogással inkább ne is válaszolj, degeneratív, nőket tárgyként kezelő férfiként. Sok férfinál tapasztalom ezt a felfogást amitől kb hányingert kapok...


2-es: Nem a kommunikációval van a bajom, anno sokat bántottak emiatt nehéz nyitnom az új emberek felé :D


4-es: 20-at most töltöttem :D


6-os: Miért ne lehetne barátságot? Hidd el, legjobb barátom mindig is lány volt. Fiúkkal balhé volt, megbeszélni semmit se lehetett. Haverok is sokkalta idősebbek mint én, de velük is csak néha beszélek és ennyi.


7-es: Nem, nem vagyok meleg. Mindig is a lányokkal jöttem ki jobban. Ez csak sztereotípia. Igenis létezik fiú-lány barátság. Anyám és volt nevelőapám is legjobb barátok konkrétan...

2019. aug. 6. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!