Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy látjátok?

Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Igazából sosem jöttem ki jól a korosztállyommal. Sokszor éreztem magam “elveszettnek” abból a szempontból,hogy nem találom igazán a helyem az osztályban. Egy ember van,akire nagyon számíthatok osztályon belül,de ő az egyetlen. Sokan megjegyezték már,hogy komoly vagyok,és hogy bárcsak mindenki ilyen értelmesen látná a világot. Nagyrészt azzal is problémám van,hogy nem tudok azonosulni a mai tinédzser világgal. Nem járok szórakozni,nem iszom alkoholt,és kerülök minden olyan káros dolgot,ami veszélyeztethetné az egészségemet. Olyan dolgokra szakítok időt,ami kikapcsol. Legyen ez tanulás,vagy bármi,amitől jól érzem magam. Amiatt nehéz is ez,mert a korombeliekkel nem tudok nagyon elbeszélgetni. Mindig is idősebb barátaim voltak,de persze ők is hasonló értékekkel rendelkeznek, mint én. Ismerkedésre sem volt nagyon alkalmam,mert a korombeli fiúkat nem tudom megérteni. (Persze vannak kivételek.)

Ti mit gondoltok erről? Előny vagy hátrány lenne?

Előre is köszönöm a válaszaitokat!

16L


2019. aug. 6. 20:09
 1/3 A kérdező kommentje:
*korosztályommal
2019. aug. 6. 20:10
 2/3 anonim ***** válasza:

majd a sors eldönti, hogy előny-e vagy hátrány.


vannak emberek, akiknek úgy alakul a későbbi életük, hogy hasznukra válik az, hogy fiatal korukba nem égtek ki, mások meg rádöbbennek, hogy mennyire unalmas volt a fiatalsága, és 3X évesen próbál 16 éves lenni...

2019. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előttem lévő, majd kiderül. De ezzel nem kell dicsekedni, hogy nem szórakozol stb, az is lehet jó tanuló, jó ember, aki szeret bulizni, iszogatni. Lehet ám mértéket is tartani. Ha nagyon “különleges hópehelynek” tartod magad, akkor sosem fogod megtalálni a saját társaságod. El kell néha engednünk magunkat.
2019. aug. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!