Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám megváltoztatni...

Hogyan tudnám megváltoztatni a mások rólam alkotott véleményét?

Figyelt kérdés
Jobb ember szeretnék lenni, és már el is kezdtem magamon “munkálkodni”, de sokszor azt vettem észre hogy hiába is próbálnék változni, az olyan emberek akikkel szinte naponta kontaktusom van ugyanúgy néznek rám, ugyanúgy nem bírnak mint eddig. Mit tudnék tenni?
2019. aug. 8. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, az emberek sajnos elítélnek. Keress másokat, olyanokat akik nem ítélnek el.
2019. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne mások véleményét akard megváltoztatni. Ennyi :D

Rengeteg az egyszerű egybites gondolkodású aki megismer adott korszakodban, de 10 év mulva ha ujra találkoztok akk konkrétan belédáll h nem igy ismertelek meg mi történt veled.

2019. aug. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem az olyan emberek véleménye érdekel akivel szinte napi szinten találkozok, mert rajtuk látom mennyire fejlődök ( jelen esetben, mennyire nem). Illetve egy idő után, még az új emberek is ugy viselkednek velem mint mások
2019. aug. 8. 08:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan sok gyökér van a mai világban,hogy kár a véleményükkel foglalkozni.
2019. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Első benyomás

c. könyvet javaslom.

Minden benne van, amire szükséged lehet a célodhoz. Alapvetően azt javasolja, hogy akinek már van rólad kialakult képe, és minél régebbi, annál nehezebb megváltoztatni. Tehát innentől kezdve minden egyes pillanatotok egy új első benyomás, ahol minden „szabályt” be kell tartani, és a legjobbadat mutatni.

Ez utóbbi a könyv értelmezésében pedig az úgy add önmagadat, hogy az másoknak is szimpatikus legyen. Tehát nem kell megjátszanod magad. Ezért is tetszett nagyon.


Elsősore nem emelnék ki belőle egy fejezetet sem. Menj végig a könyvön, és fedezd fel magadnak! 😊

2019. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ember legyél önmagad számára. Én is magam miatt változtam meg, mert éreztem egyfajta kéztetést, hogy ahogy gondolkodom,élek és amilyen hitrendszerem van az egyáltalán nem engem szolgál és ezt észrevették a barátaim, de úgy hogy nem is tudtak semmiről nem is beszéltük de még az is észre vette akivel napi kontaktust váltottunk. Soha ne mások miatt változz meg hanem magad miatt. "Ami bent, az kint." ezt ha megérted akkor minden megváltozhat a te javadra.
2019. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!