Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megváltoztatni a...

Hogy tudnám megváltoztatni a véleményét?

Figyelt kérdés
Anyukám szereti az állatokat, de szinte belebetegszik ha el kell veszítenie egyet,( a mostaniakban is szinte azt látja hogy majd el fognak menni egyszer és az milyen szomorú lesz, persze őket is szereti, de van egy kis távolság köztük, hiába szokta őket sokszor babusgatni) így ezért nem is akar több állatot közel engedni magához. Hogy győzzem meg hogy az állattartás nem csak az elmúlásról szól, hanem arra emlékezzen vissza, milyen sok boldogságot okoztak nekünk az állataink. Az előbbi érvet nem fogadja el nekem. Hogy segítsek neki?
2013. ápr. 2. 21:42
 1/3 anonim válasza:
Aki állatot tart,tovább él.
2013. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyukádban van a hiba, azt kell felkutatni és megjavítani (lelkileg).
2013. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem olyan kérdés, hogy most milyen mosóport használjunk, hiszen anyud lelkileg nem tudja ezt leküzdeni és ha saját magát nem tudja meggyőzni akkor senki más sem :/


ha arra kerül a sor, hogy új kedvenc kerüljön a családba akkor pl elhívhatod anyudat, hogy nézzétek meg, hogy tegyük fel menhelyen milyen kutyusok vannak, és ha szereti az állatokat biztos lesz olyan akibe beleszeret, de az biztos hogy nem az első alkalommal..


és szerintem az még fontos, vagyis hogy én úgy gondolom hogy az új állatka nem legyen ugyan olyan mint az előző se színbe, se fajtába így nem fogja az előzőt látni benne, persze ha kifejezetten vizslákat akartok tartani akkor ezeket nehéz lesz kiküszöbölni :)


és ne hibáztasd anyudat ezért és amíg nem kell új kedvencet keresni addig szerintem ne is forszírozd hogy ki legyen a következő mert így benne is csak azt erősíted hogy a mostani nemsokára el fog pusztulni

2013. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!