Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik lenne a jobb döntés?...

Melyik lenne a jobb döntés? Megjátszam magam vagy ne? L

Figyelt kérdés
Adott az osztályom, ahol vannak a fiúk és a lányok. Összes lány együtt, ahogy az összes fiú is. A lényeg az hogy ha a lányokkal barátkozom, meg kéne játszanom magam. Nem lehetek önmagam, mert az igazi énemet nem nagyon csípik. A fiúknál ugyan ez. Nem is nagyon szeretnék megint színészkedni szeptembertől. Megfordult a fejembe, hogy akkor lesz*rom őket és nem is szólok hozzájuk. Egész nap telóznék, és elfoglalnám magam, egyedül. Melyik lenne a jobb döntés? Inkább a kamubarátok vagy inkább az egyedüllét? Iskolaváltás nem jöhet szóba. Osztályon kívüli "barátaim" nincsenek.

2019. aug. 12. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha egy osztályban egyetlen embert nem tudsz találni, akivel barátkozni tudnál, akkor meglehetősen antiszociális vagy. És ez életed során még fog okozni kisebb-nagyobb problémákat számodra.
2019. aug. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1: Ez azért hülyeség mivel már 7 emberrel alakítottam ki (nekem köszönhetően) szoros barátságot, de mint kiderült mindegyik csak kihasznált, és amint jött egy jobb el is lettem felejtve. Nekik önmagamat adtam, és ez lett a vége. A többi ember az osztályba pedig a lányok közül pletykás pasifaló p*csa, a fiúk közül pedig vagy kockák, vagy nincs meg a közös hang. Nekik állandóan a szex jár a fejükben meg hogy mikor ihatják le magakat megint.
2019. aug. 12. 01:13
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Mi a bajod a kockákkal?
2019. aug. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Hát ne haragudj de ha 30+ emberből nincs 1 se aki jóba van veled akkor nem a 30+ emberrel van a baj..
2019. aug. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Hány éves vagy?

Ezt igazából neked kell el dönteni,te látod a helyzetet,el tudod képzelni magadat egyedül míg be nem fejezed a sulit?

Nagyon nehéz azt az embert megtalálni akinek tényleg önmagadat adhatod, van aki egész életében keresi és soha sem találja meg de van akinek szerencséje van és azonnal megtalálja,sajnos nem vagyunk egyformák így leginkább sokan alkalmazkodnak ha nem teszik akkor ki rekesztik őket legtöbb helyen, én is magamat adom és már nem érdekel ki mit gondol rólam? Nincs arra időm hogy ilyen emberekre szánjam az időt, fogom maga és ha el akarok menni valahova akkor egyedül is el megyek, nem fogok én senkire sem várni és könyörögni mert nincs értelme, senkit sem változtatok meg mert annak sincs értelme ha akar majd magától meg változik,remélem egy kicsit segíthettem?

2019. aug. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

42 éves vagyok, saját tapasztalatból mondom, hogy bárhol is leszel az életben, smúzolni kell

több munkahelyem ment rá, mire rájöttem, hogy ugyan utálom a kávét, meg az óránkénti szüneteket, de el kell menni a kollégákkal vigyorogni és kávézni - értsd pletykálni kell mindenkiről

meglepő módon a kávét megszerettem (mondjuk, kb 3 éve nem ihatok már koffeinest XD) és én is változtam, nem mondom, hogy mindenkivel jóban vagyok, mert nagyon nem, de azért a többséggel ha nem is baráti, de elviselhető munkakapcsolat alakult ki...akik meg tényleg a barátaim lettek, azok amúgy is azok lettek volna.


de emellett javaslom, hogy keresd fel at iskolapszichológust és beszélj vele erről, sokkal könnyebbé is teheted a dolgot - nekem kb 35 évembe telt, míg rájöttem

2019. aug. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy azok akik írták, hogy nem igaz, hogy nincs senki az osztályában aki normális lenne, meg nem velük van akkora a baj... Igazából simán meg lehet, hogy az ember kifog egy olyan osztályt, ahol tényleg nem akadnak normálisak. Pl. az én osztályom nagy része is már nagyban iszik, cigizik, azt hiszik ettől menők. Na, nem mindenki akar barátkozni ilyenekkel.


Nem is kell feltétlen puszipajtásnak lenned senkivel. Csak szimplán jó ha van valaki, akivel néha beszélgethetsz, stb. Hányadikos vagy egyébként? Ha még van jó pár éved, akkor lehet jobban jársz, ha néhányukkal megbarátkozol, hogy legalább tudj valakivel beszélgetni. Vagy akár próbálj meg osztályon kívül keresni barátokat.

2019. aug. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
32%
Üdv kérdező!:D kezdésnek pont egy kérdést tennék fel: miért nem csípik az igazi énedet? Én magamból kindulva biztos nem játszanám meg magam mások előtt..mivel ha úgy kell érvényesülni, hogy közbe nem lehetsz önmagad, az nagyon nincs rendjén. Viszont ha az osztályodból nem nagyon jössz ki jól senkivel,esetleg keress másik osztályban levők után:D, hátha ott találsz valakit. Suliváltást írtad,hogy nem lehetséges,ezért is javaslom ezt az opciót neked. Meg az utóbbi válaszodból arra következtetek, hogy azért is nem jössz ki velük jól nagyon, mert szerinted gyerekesek(hozzáteszem a minden napos pia,egyfolyt. perverzkedés ebben a korban úgy gondolom eléggé óvodásnak mondható). Ritka az, aki ebben a korban érettnek mondható. És ha valóban benne van az amire következtetek,hogy azért(is) nem tudsz velük jól kijönni,mert gyerekesek, akkor ismerkedhetnél talán idősebb emberekkel sulin kívül. Meg még annyit hozzárakok, hogy jó szeretve lenni,de ha másnak adhatsz szeretetet,az mindent felülmúló tud lenni. A legnagyobb baj ott van a kapcsolatainkban, hogy a szeretet amit adunk, azt viszont várjuk, és emiatt is szenvedünk oly sokat. Sok boldogságot kívánok a továbbiakban neked!
2019. aug. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Life10 ***** válasza:
64%
Ha az osztályodban nincs senki akkor és több tagozatos iskolába jársz akkor keress a többi osztályokban. Vagy keress valami hobbit, ott is jó eséjeid vannak.
2019. aug. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Végig toltam egyedül az ovit, egy emberrel nem beszeltem, az altalanos suliba nem volt baratom a gimibe kezdtek lenni de ugye az a 4 ev elrepült es azóta sincsenek. Melóba meg a kollegak mar csak kollegak. Egy van akivel jol kijövök de kb ennyi, mivel mas pozicion dolgozunk igy csak ebedre megyunk egyut meg szünetre. Ugyh egyedul tengek lengek.
2019. aug. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!