Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik lenne a jobb döntés?...

Melyik lenne a jobb döntés? Megjátszam magam vagy ne? L

Figyelt kérdés
Adott az osztályom, ahol vannak a fiúk és a lányok. Összes lány együtt, ahogy az összes fiú is. A lényeg az hogy ha a lányokkal barátkozom, meg kéne játszanom magam. Nem lehetek önmagam, mert az igazi énemet nem nagyon csípik. A fiúknál ugyan ez. Nem is nagyon szeretnék megint színészkedni szeptembertől. Megfordult a fejembe, hogy akkor lesz*rom őket és nem is szólok hozzájuk. Egész nap telóznék, és elfoglalnám magam, egyedül. Melyik lenne a jobb döntés? Inkább a kamubarátok vagy inkább az egyedüllét? Iskolaváltás nem jöhet szóba. Osztályon kívüli "barátaim" nincsenek.

2019. aug. 12. 00:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

7: Azért nem szimpatizálnak velem, mert én nem azt az életmódot folytatom amit ők. Én nem cigizek, én nem iszok, én nem pasizok, én nem sminkelek, én nem járok non stop plázákba ruhát próbálni amit aztán meg sem veszek, én nem lógok folyton a közösségi oldalakon stb.

Én inkább olvasok, saját történeteket írok, az én állataimmal foglalkozok, és az idősebb ismerőseim állataival foglalkozok.

2019. aug. 12. 11:05
 12/12 anonim válasza:
100%
A hozzád hasonló embereket az ilyenek kiközösítik, de jól gondoltam, hogy érett vagy hozzájuk.. De azt tudom tanácsolni hogy ne változz meg miattuk a rossz irányba, ne kezdj el te is inni, cigizni meg ilyenek, csak azért hogy elfogadjanak.. A legfontosabb, hogy te légy elfogadó magaddal. Előbb utóbb jönnek majd olyan emberek, akik magadért fognak szeretni. 😉
2019. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!