Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik olyan oldal, ahol...

Létezik olyan oldal, ahol emailes barátokat lehet találni?

Figyelt kérdés

Szóval már régóta vágyam, hogy olyan barátot találjak, akivel emailen keresztül tudok beszélni (Nemtől, kortól, mindentől függetlenül. Igazából semmi nem számít ha jól kijövünk, akkor tőlem még nyolcvan éves is lehetsz :D)

Lehet furcsa, mert mindeki facebookon, instán és messengeren beszélget, de hát azért az emailezésnek megvan a feelingje :D

Ha tudtok olyan oldalt, ahol emailes barátokat lehet keresni, azt nagyon megköszönném, vagy ha esetleg te lennél az, aki szívesen beszélgetne velem, akkor írj nyugodtan

/Btw Ha egyszer már találkoztál ezzel a kérdéssel, akkor csak gondoltam megemlítem, hogy most írom ki ezt másodjára mert az előzőt törölték, annak köszönhetően, hogy kiírtam a koromat és nem múltam el xy éves. Teljesen mindegy :) Viszont ha az előzőre érkezett válasz, azt sajnos nem láttam :c/


~Egy Lány <3



2019. aug. 15. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátkozásba benne lennék, viszont ha csak neten keresztül tartjuk a kapcsolatot, akkor részemről hamar el tud múlni a kezdeti lelkesedés. Számomra fontosak a közös, személyes élmények is.
2019. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen modern kérdés! :) Azt már hallottam, hogy valaki szeret(ne) a klasszikus módon levelezni, mert "megvan a feelingje", de ez már egy új lépcsőfok!

A régi időkben az újságok hasábjain kerestek a fiatalok levelezőpartnert, ennek a fórum egy jó parafrázisa, esetleg vannak még a Gyakori Kérdésekhez hasonló oldalak ( [link] illetve érdemes ifjúsági weblapokat is keresni ( [link] valamint ott vannak az online közösségkovácsoló játékok, ahol ugyancsak lehet ismerkedni, barátkozni. ( [link] [link] [link]

2019. aug. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szívesen leveleznék veled. :)
2019. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is szivesen leveleznek veled:)
2019. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!