Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyedulallo 30as csajok ti...

Egyedulallo 30as csajok ti kikkel baratkoztok?

Figyelt kérdés
Mas szinglikkel vagy nem zavar hogy sok csaladosnak a gyerek a tema? Nem szakadt meg sok baratsag miota mindenki szul meg hazasodik? Nekem igen. :S

2019. aug. 16. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel. Ezért vagyok szingli. És annyira nem is zavar.
2019. aug. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Barnabas333 ***** válasza:
68%
Velem gondolom nem akartok :-) 42 F
2019. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről az a véleményem, hogy ha nincs annyi érzelmi intelligenciája egy anyukának, hogy a szingli/gyerektelen barátnőjét nem érdeklik a gyerekkel kapcsolatos dolgok, akkor jobb nem találkozni vele. Normális nők képesek nem csak a gyerekről témázni egy találkozókor, persze adott a téma, de ha a másik nem tud hozzászólni, akkor nem valami fair dolog.


Viszont egy családos anyuka nem nagyon tud ugrálni. Ha normális csajok, becsülni kell velük azt a pár találkát, ami belefér nekik évente.

2019. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 gyerekes anyaként szivesen barátkoznék gyermektelen csajjal is, az anyukákat sokszor uncsinak találom.
2019. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szingli vagyok 3 éve. (32 Nő) leirom a tapasztalatomat. A legtöbb barátnőm már mind szült családot alapított meghízott kicsit (fuull leszarom) én vékony vagyok szeretem a divatot. Látva egy egy találkán a tekintetüket..plusz nem hívtak sose vendégségbe haveri bulikra. Féltik a parjaikat tőlem. Ezért be is fejeztem nincsenek barátaim. Társat szeretnék egy életre. De ez nehéz. Lehetetlen.
2020. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Uccsó vagyok.. És a talalkakon mindig a gyerekek volt a téma. Nyilván nekem szar mert nem tudok hozzá szólni. De én se így terveztem kislanykent az életem. Szóval a gyerekes anyukák inkább a gyerekes anyukákkal vannak szimbiózisban.
2020. febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!