Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lett velem ilyen a haverom?

Miért lett velem ilyen a haverom?

Figyelt kérdés

Áprilisban összebarátkoztam egy fiúval a sulimból.

De én végzős voltam, igy nem sokat találkoztunk már az iskolában.

Egyszer elhivtam, hogy menjünk el közösen valahová, és egész jól megismertük egymást, kiderült hogy rengeteg dologban hasonlitunk, sok közös van bennünk.

Többször is találkoztunk még, szinte minden nap az utolsó két hétben mikor még be kellett járnom.


Nem is én szóltam neki, sokszor ő mondta hogy találkozzunk, menjünk ide-oda...

Sok titkát elmesélte nekem, elég szoros barátság alakult ki pár hét alatt.


Viszont fura volt hogy sose akart facebookon, instán beszélgetni, ott sose tudtunk elbeszélgetni rendesen mint a többi barátommal.


Viszont vele sokkal jobban éreztem magam mikor találkoztunk, mint a többi barátommal.

Mindig egyre gondoltunk, azonos témák, stb...


Viszont kb 2,5 hónapja amióta véget ért a suli, többször is irtam neki, ő viszont egyszer sem.

Nem reagált az instagramon és a facebookon sem egy képemre se.

Legalább ötször kérdeztem tőle, hogy nem e akar találkozni, elmenni valahová, de mindig az volt a válasz hogy most pont épp nyaralni készül, most segitenie kell otthon, mert nagytakaritás van, most beteg stb.

Utoljára viszont megbeszéltük hogy mikor, hol találkozunk, és reggel ráirtam hogy lehet hogy kicsit késni fogok, az út miatt (kb 100kmre lakunk egymástól), erre ő közölte velem hogy ma sem lesz jó, mert közbejött valami.


Miért barátkozott egyáltalán velem, ha nem kedvel?


Nem hinném hogy elfoglalt, mert vagy 10x képet kirakott a haverjaival hogy épp buliznak,bowlingoznak,kajálnak, stb.


2019. aug. 17. 18:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és az kimaradt hogy 19/F
2019. aug. 17. 18:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát aki nem keres annak nem hiányzol. Ha neki jelentene valamit ez a baratsag már rég talalkoztatok volna és nem lenne mindig valami kifogás. De ez az en velemenyem lehet hogy más az oka hogy mar nem akar baratkozni :)
2019. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát szerintem sem hiányozhatom neki, ha nem akar találkozni velem, mindig valami rossz kifogással jön.


Csak az a kérdés hogy iskolaidőben miért volt velem olyan jóban?

Most meg miért nem?

2019. aug. 17. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Ottani baráti köre alakult ki, lekötik a haverok, vagy hasonló van, szerintem.

Az nem barátság, amit egy pár hónapos nyári szünet képes megszűntetni, pláne a mai világban, amikor számos (ingyenes) csatorna van egymás keresésére.

2019. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es


Ezt én is igy gondolom, hidd el.


Csak a kérdés az hogy akkor miért akart velem állandóan lenni?

Azt mondta hogy engem tart az egyik legjobb barátjának, most mióta nem járunk iskolába hirtelen nem érdeklem?

2019. aug. 17. 19:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Őt hívják az iskola kapuig tartó barátnak. Az osztályban, suliban nem nagyon van jóba senkivel, ezért ha ott van akkor keres és jól elvagytok. Ha vége a sulinak, pedig megy a barátokhoz akikkel eddig is jóban volt és nem járnak abba a iskolába. Nekem is pontosan ilyen barátnőm volt. Én elengedtem az egészet és utólag látva, nagyon jól tettem. 16/l
2019. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!