Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverom LOL függő lett. Mit...

A haverom LOL függő lett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A haverom letöltötte a LOL t (amit utálok) és függő lett mert éjjel nappal csak azt nyomja és sosem akar velem játszani meg ha szólok neki hogy vigyázzon nehogy túlzásba essen akkor tiszta agresszíven szól vissza meg minden. Egyszer irtam neki sz elején hogy függőséget okoz a játék és akkor is már agresszív volt. Úgy érzem a játék teljesen magábaszívta.
2019. júl. 22. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz tenni ezen kívül semmit, keress másokat, barátkozz velük.
2019. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos akkor meg nem volt ilyen mikor nem volt meg neki. Az a baj átjöttem egy masik suliba es itt meg nem tudok barátokat szerezni mert itt nem érzem koztuk jol magam.
2019. aug. 17. 18:54
 3/5 Klau97hun ***** válasza:
🤣🤣🤣
2019. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is LoLoztam 2-3 évig, eléggé fel tudja húzni az embert a játék, ne lepődj meg, ha néha üvöltözni fogod hallani :D Meg kell várnod, amig legyógyul róla, pár év el fog igy telni valószinüleg
2019. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj mar menthetetlen és már nincsenek barátjai. Annyira függő lett a 15 ezer forintos kolcson billentyuzetet szejjeltorte persze nem fizette ki (enyém volt mar banom hogy odaadtam de szulei megadtak a penzt) es ha mar a szuloknel vagyunk ok se tudnak mit kezdeni mert ha elveszik a gepet es kesobb visszaadjak akkor megint kezdodik.
2019. aug. 28. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!