Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy a nálam...

Miért van az, hogy a nálam idősebb srácokkal sokkal jobban kijövök, mint a velem egykorúakkal?

Figyelt kérdés
Más lányok is vannak így ezzel? Én vagyok érettebb a kortársaimnál vagy a generáció kezd elhülyülni?

2019. aug. 19. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lány az idősebb srácokat kedveli. Az egy teljesen más dolog hogy a generáció nagy része hülye (bár csak tippelni tudunk hogy a te generációd mit takar). Gondolom azért van ez mert a lányok hamarabb érnek (már amikor) és ezért azokkal az idősebbekkel beszélgetnek akik már nem olyan IQ hiányosak (már aki).
2019. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy érett, csak tapasztalatlan. Mivel az idősebbek többet tapasztaltak már, ezért vonzóbbak számodra.
2019. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Mert az idősebb nőkkel jobban fel tudod venni a versenyt mint a kortársaiddal.
2019. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az sem mindegy, mennyi idős vagy :)
2019. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
A generáció? Which one? Gondolom olyan 16 éves lehetsz kb, ilyen korban nagyon sok lány az idősebb pasik felé kacsintgat. Normális, nem vagy érettebb a korodnál.
2019. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
17 vagyok, habár így gyik-en keresztül nem hiszem, hogy megtudjátok állapítani, milyen vagyok
2019. aug. 20. 00:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok 😄
2019. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!