Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idősebb fiú barát?

Idősebb fiú barát?

Figyelt kérdés
Már több mint, fél éve ismerjük egymást és minden nap beszélünk. 15 éves lány vagyok, ő pedig 22 éves. Néha találkozunk és nagyon sokat beszélgetünk. Mindig nagyon tapintatos, odafigyel rám és tényleg csak beszélgetünk. Ráadásul minden barátom úgy ismeri, hogy ő ez a tipikus "jó fiú". Szerintetek ez nagy baj?

2018. jan. 31. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Ezt te sem gondolod komolyan, hogy csak barátkozni akar, ugye? :D
2018. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem nagy baj. Azt viszont el tudom képzelni hogy ha kicsit idősebb leszel esetleg majd többet akarhat :/
2018. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Fél éve beszélget velem :D az valószínűleg jelent valamit, de én tanácstalan vagyok. Ő pedig már szinte túl rendes.
2018. jan. 31. 18:30
 4/9 A kérdező kommentje:
A későbbiekben talán nem is lenne baj, ha többet akarna, de most én még ehhez túl fiatal vagyok és ezt gondolom ő is nagyon jól tudja.
2018. jan. 31. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Addig nem baj, amíg csak beszélgettek.
2018. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazából, később, ez a 7 év korkülönbség akkor sem lenne gond, ha többet akarna tőled, de nem 15 évesen...
2018. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen, én is így gondolom :)
2018. febr. 2. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:

"A későbbiekben talán nem is lenne baj, ha többet akarna, "

AMíg így gondolod, addig ne tekintsd barátnak. A barátság szép szó, te pedig potenciális partnerként tekintesz rá. Legalább magadat ne vernéd át......Ez a 7 év nem fog eltűnni akkor sem, ha idősebb leszel..

2018. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én itt gyakorin beszélgettem egy 22 éves fiúval, nagyon jó fej volt, elvoltunk.:D

Nem akart semmit, én se tőle, csak barátok voltunk. Semmi baj nincs vele.

Egyébként osztálytársamnak ilyen idős a barátja, 20 alatti fiúkkal nem kezd.

2018. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!